Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG w2284f - spalił się livebox podczas burzy, wyłącza się monitor

19 Maj 2013 10:08 1479 3
  • Poziom 2  
    Siema
    Jestem nowy na forum i mam pytanie na temat monbitora Lgw2284f ponieważnie wyłączyłem jak była burza . W trakcie burzy spalił mi sie livebox . Po burzy jak włączyłem mmonitor i grałem w ls 13 to po 20-40 min monitor zaczoł wyłanczać się
    i włanczać nie wiem o co chodzi pomorzecie prosze :((

Proszę uzupełnić tytuł postu oraz poprawić treść - błędy ortograficzne- zgodnie z regulaminem pkt.3.1.(13 i 15) [dzimi]
  • Poziom 34  
    matber_23464 napisał:
    zaczoł wyłanczać się

Wyłącza się się całkowicie, lampka gaśnie , czy wyłącza się podświetlenie.
  • Poziom 16  
    Witaj kolego, pewnie jest tu wiele osób które chętnie ci pomogą tylko ze ja osobiście nie bardzo wiem jakiej pomocy oczekujesz.
    Jeżeli twój monitor wyłącza się w tedy kiedy nie powinien, oznacza to ze uległ awarii, wiec możesz albo kupić nowy, albo oddać go do naprawy, bądź jeżeli czujesz się na siłach spróbować go samodzielnie naprawić.
    Zasadnicze pytanie czy będziesz go wstanie właściwie rozebrać a posiadana wiedza pozwoli ci na wykonanie podstawowych pomiarów oraz czy posiadane zaplecze techniczne umożliwi ci ewentualną wymianę uszkodzonych cześć elektronicznych.

Myślę że na obecnym poziomie przedstawionego problemu nic więcej nie da się poradzić.
  • Poziom 2  
    Wyłancza sie wszystko jak by go wyłonczyć z prądu i za chwile włancza się znów na 6s i wyłancza :(