Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pytanie do posiadaczy Numarka MixTrack PRO

Drifter664 19 Maj 2013 12:49 639 0
 • #1 19 Maj 2013 12:49
  Drifter664
  Poziom 9  

  Tak jak w temacie. Mam pytanie do posiadaczy kontrolera Numark Mixtrack PRO. Czy jest możliwość skonfigurowania go np. z VDJ w taki sposób, że na wyjściu 1 mamy sygnał z jednego decka a na wyjściu 2 z drugiego? Bo rozumiem, że sygnał na jednym i drugim wyjściu jest taki sam?
  Pytam bo mam oddzielny mikser, który chcę wykorzystać m.in. do podpięcia mikrofonu, mikser ma wzmacniacz słuchawkowy, efektor, wyjścia symetryczne, bo dalej będzie to zapięte do crossa i końcówek. Fakt, że mogę wykorzystać z miksera tylko jeden kanał, ale jeżeli ktoś może odpowiedzieć na moje pytanie to będę wdzięczny.
  Recz w tym, że stoję przed zakupem kontrolera i zbieram informacje o tym czy tamtym. Kontroler będzie współpracował z lapkiem. Zastanawiam się też nad opcją czy nie kupić oddzielnej karty + zwykły Mixtrack. Wtedy z kontrolera będę sterował programem, a sygnał z karty pójdzie na jeden kanał w mikserze z decka A i na drugi z decka B. Jeżeli w Mixtracku PRO można od razu te sygnały rozdzielić to nie będę musiał dokupywać oddzielnej karty dźwiękowej.

  0 0