Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Master 1.9 dci 2003 - Istnieje możliwość odłączenia turbiny ?

19 Maj 2013 17:06 2730 7
  • Poziom 29  
    Witam.

Znajomy posiada auto jak w temacie które wykończyło mu już drugą turbinę. Obie turbiny były po regeneracji jedna nie wytrzymała nawet 2000 km. i przy okazji uszkodziła jeszcze korbowód. Druga chodziła około dwóch miesięcy i też padła. Istnieje możliwość odpięcia turbiny ? znajomy liczy się z częściową utratą mocy ,ale mu to nie przeszkadza.
  • Poziom 38  
    Nie da rady skoro turbiny padają to coś jest nie tak albo tak były zregenerowane
  • Poziom 29  
    Z tego co wiem turbiny były brane z różnych miejsc obie po regeneracji. Czytałem gdzieś że tych turbin nie opłaca się kupować po regeneracji ponieważ są regenerowane na chińskich częściach.
  • Poziom 43  
    A_r_K napisał:
    Czytałem gdzieś że tych turbin nie opłaca się kupować

Hahhahah jak regenerujesz w stodole, garścią słomy to sie nie dziw że padake masz.
    Pozatym jak nie ma gwarancji i daje 1000zł za kota w worku to już jego sprawa.
    Oczywiście można jezdzić bez turbiny ale trudno nazwać to jazdą.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Master z silnikiem 1.9??

W jaki sposób się uszkadzają? Ciśnienie oleju sprawdź, bez oleju nawet nową zarżniesz w moment. Nie da się jej odłączyć, chyba że ją wyjmiesz :D
  • Poziom 43  
    Zatkany opiłkami przewód olejowy. zakładasz nową i walą w nią opiłki i jest kaplica.Trzeba najpierw odpalić i samoistnie wypłukać opiłki do jakieś podstawionej plastikowej bańki lub założyć nowy przewód z nyplem.O zmianie oleju i filtra nie wspomnę.I o tym co w misce.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    andrzej20001 napisał:
    O zmianie oleju i filtra nie wspomnę.

No gdzie Ty żyjesz..... Przecież lepiej i łatwiej jest zwalać winę na tych co robili turbo...
  • Poziom 43  
    A tak to je Polska.To je dziwny kraj.