Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Deskjet 1050 - kolory drukują się pomazane

kasike 19 Maj 2013 17:45 1311 1
  • #1 19 Maj 2013 17:45
    kasike
    Poziom 1  

Witam serdecznie. Mam mały problem i szukam pomocy, otóż napełniłam obydwa tusze do drukarki HP Deskjet 1050 i pokazuje się błąd przy czarnym(to akurat jest "normalne" i nie stwarza mi problemu, gdyż tusz drukuje), natomiast kolor w podglądzie jest jako pełen ale drukują mi się zamazane obrazy, a konkretnie paski kolorowe. Jestem w trakcie drukowania swojej pracy dyplomowej i słupki z wykresów drukują sią pomazane, na początku jest ok, ale potem zmienia się kolor np. z niebieskiego na żółty...nie wiem co mam zrobić, jutro kupię chyba oryginalny nowy tusz, ale nie mam pewności czy to pomoże. Chciałabym zaznaczyć, że "grube" słupki wykresu drukują się ok, ale takie cienkie już nie.Straciłam sporo kartek i nic, później to nawet zamiast niebieski drukował się różowy, dostanę szału. Może ktoś miał podobną sytuację i mógłby się ze mną podzielić rozwiązaniem problemu.
    Pozdrawiam

0 1
  • #2 19 Maj 2013 18:08
    leszek1989
    Poziom 2  

odklej naklejka z pokrywy i dmuchani od góry w kawdridz aż wycieknie tusz i pszczelniczy dysze chusteczką powiano pomóc

Dodano po 5 [minuty]:

a jak to nie pomoże to wejś miseczka z gorącą wodą i delikatnie zamocz dysze nie za głęboko żebyś nie zalał elektroniki i pacz czy każdy kolor wycieka ja tak robiłem z swoimi kawdridzami 21

0
  Szukaj w 5mln produktów