Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przekroczono limit czasu podczas próby połączenia z .... :((

kopek 28 Lut 2005 13:39 1971 5
  • #1 28 Lut 2005 13:39
    kopek
    Poziom 14  

Jakieś 2 tygodnie temu spalila mi sie plyta glowna i procesor. Zakupilem nowe a ze mialem win2000 wiazalo sie to z przeinstalowaniem systemu. Zainstalowalem ponownie win2000 ale niestety podczas korzystania z przegladarek (IE, FF) wyskakuje bardzo czesto taki wlasnie komunikat.
    Mam wszystkjie poprawki i SP a takze sprawdzilem kompa roznymi programami (mks on-line, avast!, ad-aware, hijackthis, spybot search...). Niestety mimo iz wszystko wyglada w porzadku nadal mi to wyskakuje dosyc czesto.
    Jezeli ktos mialby jakikolwiek pomysl to bede wdzieczny.

pozdrawiam - kopek -

0 5
  • #2 28 Lut 2005 13:52
    simpo
    Poziom 18  

Witam.

Zapewne masz jakis problem z dostepem do internetu.. ;)

Napisz w jaki sposob sie laczysz (modem, ADSL, LAN) ?

Pozdrawiam.

0
  • #3 28 Lut 2005 13:56
    kopek
    Poziom 14  

Lacze sie poprzez LAN. Wszystko jest ustawione tak jak trzeba (IP, maska, brama, DNS, proxy) i wczesniej (na starym sprzecie) takich problemow nie bylo. Aczkolwiek moze to tylko zbieg okolicznosci ze pojawily sie wraz z wymiana komponentow.

0
  • #4 28 Lut 2005 14:09
    simpo
    Poziom 18  

"Wskocz "np. na www.numion.com i zobacz jaka masz predkosc polaczenia z internetem....

Proponuje tez reczna zmiane adresu serwera DNS (serwera nazw) poszukaj na http://google.pl odpowiedniego adresu.

0
  • #5 28 Lut 2005 14:16
    kopek
    Poziom 14  

Predkosc polaczenia waha sie w przedziale 550 - 650 kbps a zmiana DNS'a nie ma chyba sensu skoro moj provider podal mi wlasne, ktore sa w naszej sieci. Na dodatek sa dwa w razie gdyby jeden zaniemogl.

Ale sprawdzilem na innych DNS'ach i niestety jest tak samo :(((

0
  • #6 01 Mar 2005 14:07
    kopek
    Poziom 14  

okazalo sie ze wina lezala po stronie providera ktory juz wyjasnil sprawe i jest ok wiec temat uwazam za zamkniety :)

0