Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kierownica TM-brak wtyczki

S50 20 May 2013 21:17 1542 7
    S50
    Level 9  
    Witam.Dzisiaj na strychu znalazłem kierownicę TM thrustmaster ale niestety bez wtyczki(kabel jest,ale urwany w 1/3 długości).Posiadam takie kable jak:
    biały
    brązowy
    czarny
    Te kable idą do tkj.czujnika skrętu
    kolejne kable wchodzą do kierownicy przez przejściówkę i są to:
    zółty
    pomarańczowy
    srebny
    czarny
    fioletowy
    czerwony
    Z tego co zobaczyłem to 2 kable:czerwony,pomarańczowy prowadzi do 2-ch przycisków na kierownicy,a kolejne nie wiem,nie było możliwości rozkręcić i zobaczyć
    Kolejne kable to:
    biało-czerwony
    pomarańczowo-czarny
    i taki ciemny biały
    One prowadzą do tkj.2 włączników ,gdzie 1 kabel jest połączony z 1 i 2 przyciskiem.

Również jest jakiś nieoizolowany srebny drut.

Spotkał się już ktoś z takim problemem??Chciałbym to połączyć w kabel do Usb od yoistika(ma zielony,biały,czerwony,czarny i srebny nieoizolowany drucik.

Pomógłby ktoś??Jak to połączyć??Albo co byłoby najlepszym zamiennikiem USB:D
    Odrazu piszę,że nie ma mowy o jakichkolwiek przejściówkach za 40zł+:>
    Pozdrawiam i czekam na odp.:)
    Gunslinger
    Level 30  
    S50 wrote:

Te kable idą do tkj.czujnika skrętu

Nazywanego również potencjometrem. Tam powinna być płytka , do której ma wszystko iść, i dopiero kabel USB. Samo podpięcie do USB nic nie da.
    S50
    Level 9  
    A jakiś inny pomysł??
    Gunslinger
    Level 30  
    Nie bardzo się łapię, jakie kable idą z czego. Jakbyś mógł zrobić zdjęcia, to pomógłbyś.
    S50
    Level 9  
    Ok,zrobie jutro i podeślę:)
    S50
    Level 9  
    Ok dorwałem czasu i zrobilem ss:
    Kierownica TM-brak wtyczki Kierownica TM-brak wtyczki Kierownica TM-brak wtyczki Kierownica TM-brak wtyczki
    Ktoś ma pomysł,jak to złączyć,aby działało??:)
    Podpowiem jeszcze,że te kable,co idą do kierownicy to idą do tkj.wtyczki,a wtyczka jest do podpięcia takiego kabelka,jak idzie myszka(nie usb,ino ta okrągła) a ta idzie do kierownicy i do środka:)
    Z góry thx
    Gunslinger
    Level 30  
    A nie pisze jaki to model thrumastera, bo są różne?
    S50
    Level 9  
    Kurde,właśnie nie,pisze tylko TM ThrustMaster na kierownicy,na obudowie znaczek TM,z przodu w lewym rogu na dole pisze
    GRAND PRIX 1
    BY THRUSTMASTER

i tyle napisów;/
    Jak coś to moge podesłać zdjęcie tej kierownicy;)

Ps.Napewno nie jest to ta,z tym znaczkiem Ferrari na kierownicy;D
    Ino to jest jakiś starszy typ;/ bez pedałów itp.(gaz,hamulec ma koło kierownicy)