Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki sprzęt dla dj-a do 5000 zł ?

ziommmmm15 20 May 2013 21:37 1965 5
lampy.pl
    ziommmmm15
    Level 11  
    Witam.
    Jestem początkującym dj-em. Chciałbym kupić sprzęt (kolumny, końcówka mocy, mikser kable, cd-ki itp.). Na całość mam 5000 zł. Myślałem o kolumnach stx pa 1000 fr i jakiejś końcówce t.amp. Co polecacie do tej kwoty. Muzyka będzie odtwarzana z laptopa (karta dźwiękowa to (creative sound blaster x-fi...)
    Proszę o odpowiedzi.
  • lampy.pl
  • Helpful post
    damix17
    Level 9  
    Na jaką ilość osób te imprezy byś chciał prowadzić?

Do 100 osób ja polecam na początek:
    -2 trójdrożne kolumny np. Elestra 300W - do znalezienia na portalach aukcyjnych za około 800 zł
    -Dobra końcówka: T.amp, Elmuz - 600 zł
    -Jeżeli muzyka z laptopa to ja polecam kontroler: Numark mixtrack pro - 800zł
    -Kable - 100zł
    -Oświetlenie: według uznania np. laser i flowery - do 1000zł

Wychodzi nam 3300zł, ale moim skromnym zdaniem powinieneś się w 3000zł zmieścić jeżeli dobrze poszukasz.

Resztę można przeznaczyć na jakieś subbasy i końcówkę do nich.
  • lampy.pl
  • Helpful post
    Maximoorg
    Level 21  
    Za 5tyś to można konsole samą kupić. Co masz na myśli pisząc "początkujący dj"? Miałeś kiedyś w ogóle kontakt z mikserem i dekami? Chcesz grać, czy nagłaśniać imprezy dla znajomych? Bo to ogromna różnica. Jeżeli na prawdę grać to nie baw sie w laptopa. Kup konsole i ćwicz. Za jakiś czas zdecydujesz co dalej. Jeżeli tylko nagłaśniać to za 5tyś już można wyrwać coś przyzwoitego (dwie kolumny plus końcówka).
    ziommmmm15
    Level 11  
    Dzięki zamykam temat.
    Brydzio12346
    Level 20  
    Za pięć tysięcy to kupisz same górki .
    ziommmmm15
    Level 11  
    Chyba zrobię tak jak napisano mi w 2 poście.
    Dzięki i zamykam.