Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

www.dobrany.pl nowa wersja - Proszę o ocenę nowej wersji

20 May 2013 22:10 1089 7
  • Level 29  
    Prosiłem ostatnio o ocenę strony www.dobrany.pl, wasze komentarze wiele mi pomogły wszystkim dziękuję, także za ostrą krytykę. Proszę o ocenę całkiem nowej wersji. Zapraszam na www.dobrany.pl
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 35  
    Mogę? :)
    Quote:
    Zajmuję się w głównej mierze wykonywaniem stron www oraz prezentacji multimedialnych, robię to tak samo, a nawet zaryzykuje stwierdzenie, że lepiej niż profesjonalne firmy, ale za mniejsze pieniądze. Zajmuje się też innymi usługami dobranymi specjalnie dla małych firm, które chcą się rozwinąć dzięki możliwością, jakie stwarza internet. Moje usługi są dopasowane dla osób, które chcą coś zrobić a jednocześnie nie chcą wydawać na to wielkich pieniędzy i właśnie dlatego DOBRANY.PL

Teksty typu "wielkie pieniądze", "małe pieniądze" to wyjątkowo nieprofesjonalne wstawki. Tak to można pisać w opisach aukcji na allegro, choć mnie osobiście nawet tam takie wstawki odrzucają.
    Nie da się pisać "po mniejszych kosztach", "korzystne cenowo", "o wiele taniej"?
    Język polski, nawet ten stosowany w marketingu, jest bardzo bogaty :)
    Błędy językowe, literówki itd. bardzo źle rzutują na postrzeganie profesjonalizmu ogłoszeniodawcy, chociaż faktem jest, że można się na nie natknąć nawet na stronach poważnych firm. Dużo można zwalić na osoby, bezpośrednio zajmujące się obsługą stron, ale to i tak wyrabia opinię o właścicielu...
    V.
  • Level 29  
    vorlog wrote:
    Teksty typu "wielkie pieniądze", "małe pieniądze" to wyjątkowo nieprofesjonalne wstawki. Tak to można pisać w opisach aukcji na allegro, choć mnie osobiście nawet tam takie wstawki odrzucają.
    Nie da się pisać "po mniejszych kosztach", "korzystne cenowo", "o wiele taniej"?
    Język polski, nawet ten stosowany w marketingu, jest bardzo bogaty :)
    Błędy językowe, literówki itd. bardzo źle rzutują na postrzeganie profesjonalizmu ogłoszeniodawcy, chociaż faktem jest, że można się na nie natknąć nawet na stronach poważnych firm. Dużo można zwalić na osoby, bezpośrednio zajmujące się obsługą stron, ale to i tak wyrabia opinię o właścicielu...
    V.

Patrzył na tą stronę specjalista od marketingu i się do tego nie przyczepił;)
  • Level 35  
    steganos wrote:

Patrzył na tą stronę specjalista od marketingu i się do tego nie przyczepił;)

To jest bardzo szczególna kasta :P
    Klapy na oczach, niewiarygodne a niczym nie poparte poczucie własnej wyższości i codzienne poranne modły do lusterka przy goleniu upewniające o własnej szczególnej zaj...ości :D
    Czasem bardzo mi ich żal, a często muszę z takimi gostkami negocjować...
    Ja na treść stron netowych patrzę wzrokiem normalnego (jeszcze) użytkownika, nawet jak jestem zainteresowany tylko meritum, wszelkie "kwiatki" kłują mnie w ślepia.
    V.
  • Level 29  
    vorlog wrote:
    To jest bardzo szczególna kasta :P
    Klapy na oczach, niewiarygodne a niczym nie poparte poczucie własnej wyższości i codzienne poranne modły do lusterka przy goleniu upewniające o własnej szczególnej zaj...ości :D
    Czasem bardzo mi ich żal, a często muszę z takimi gostkami negocjować...
    Ja na treść stron netowych patrzę wzrokiem normalnego (jeszcze) użytkownika, nawet jak jestem zainteresowany tylko meritum, wszelkie "kwiatki" kłują mnie w ślepia.
    V.

Tylko że ja go znam, jest w porządku, ale jak coś wymyśle lepszego to zmienię to , o czym pisałeś;)

Dodano po 1 [minuty]:

Chociaż akurat to nie jest jakiś student tylko gościu po studiach w Nowym Yorku i Tokio, pracował dla wielkich firm więc chyba się zna;)
  • Level 40  
    Quote:
    Jeśli interesuje cię strona...

Quote:
    Dzięki wykupieniu pakietu reklama twojej strony...

Quote:
    ...dopasowaną specjalnie do twoich potrzeb.

Quote:
    Ja zagwarantuje ci skuteczność...

Quote:
    ...rozsyłanie twojej reklamy...

Quote:
    ...jak może wyglądać twoja strona...

To tylko kilka z cytatów, które znalazłem na Twojej stronie... Może "spec od marketingu" na takie pierdoły nie zwraca uwagi, ale elementarne zasady kultury wymagają, żeby zaimki osobowe pisać z dużej litery. Cię, Twoich, Ci etc. To oznaka szacunku dla drugiej osoby, zwłaszcza potencjalnego klienta.

W ofercie te klikane obrazki są trochę dziwne - informacje, które są na nich zawarte, można śmiało wrzucić na stronę, po co robiłeś je jako obrazki?

Poza tym wybacz, ale z informacji, które wrzuciłeś na forum i pytań, które zadawałeś, wynika, że jest to Twoja druga strona w życiu, w dodatku oparta o gotowy szablon... Rozumiem, że podłapałeś zlecenie na stronkę Bonusspecto - z którą, po wcześniejszych postach sądząc - też miałeś spore problemy, a i teraz szału nie ma... Najwyraźniej brakuje Ci elementarnej wiedzy o CSS, HTML że o PHP czy innych skryptowych językach nie wspomnę, a tu nagle dowiadujemy się, że:
    Quote:
    Zajmuję się w głównej mierze wykonywaniem stron www...

czy
    Quote:
    ...robię to tak samo, a nawet zaryzykuje stwierdzenie, że lepiej niż profesjonalne firmy...

Wiesz, nie mój interes, ale po mojemu to delikatnie mówiąc oszukiwanie potencjalnego klienta. Zrobisz jak uważasz, ale jak kiedyś podłapiesz zlecenie od kogoś, kto będzie się spodziewał że płaci za zrobienie naprawdę profesjonalnej strony, możesz mieć potem kłopoty... Rozumiem zapał, ale po zrobieniu dwóch stron ciężko mówić, że się ma o tym choć nikłe pojęcie, nie mówiąc już o sprzedawaniu tej wiedzy/usługi innym.

Quote:
    Ile razy słyszałeś „to kosztuje tak dużo ponieważ pracuje nad tym dwóch informatyków, trzech grafików, pięciu pozycjonerów” itp, nie daj się nabrać firmą, które chcą tylko wyłudzić od ciebie pieniądze za pracę, która w rzeczywistości jest warta mniej.
    Może warto się najpierw zastanowić, dlaczego taka strona wymaga aż tylu osób i za co tak naprawdę się płaci?
    Poza tym nie wiem jak z Twoją wiedzą o pozycjonowaniu stron, ale jeżeli tak samo jak z www, to mam spore wątpliwości co do jego rzeczywistej skuteczności - to czasochłonny i wcale nie taki prosty temat...
  • Level 29  
    marcinj12 wrote:
    To tylko kilka z cytatów, które znalazłem na Twojej stronie... Może "spec od marketingu" na takie pierdoły nie zwraca uwagi, ale elementarne zasady kultury wymagają, żeby zaimki osobowe pisać z dużej litery. Cię, Twoich, Ci etc. To oznaka szacunku dla drugiej osoby, zwłaszcza potencjalnego klienta.

Rozumiem, dzięki zapomiałem o tym;)

marcinj12 wrote:
    Wiesz, nie mój interes, ale po mojemu to delikatnie mówiąc oszukiwanie potencjalnego klienta. Zrobisz jak uważasz, ale jak kiedyś podłapiesz zlecenie od kogoś, kto będzie się spodziewał że płaci za zrobienie naprawdę profesjonalnej strony, możesz mieć potem kłopoty... Rozumiem zapał, ale po zrobieniu dwóch stron ciężko mówić, że się ma o tym choć nikłe pojęcie, nie mówiąc już o sprzedawaniu tej wiedzy/usługi innym.

Potrafię wykonać profesjonalne strony bez problemu, tylko nie robiłem nigdy takich rzeczy jak własne szablony, czy animacje, a to jest potrzebne do full pro strony. Nie muszę się zastanawiać po co tylu ludzi, bo to naciąganie;) Podłapałem jak narazie w tym miesiącu ok 10 zleceń i wszyscy byli zadowoleni.

scrabypl wrote:
    Jeżeli na tą stronę patrzał specjalista od marketingu to ja zostaję twórcą elektrody.

Bez urazy ale elektroda to nie powala na głowę grafiką;) Sam robiłem ładniejsze fora jak miałem 15 lat;) Tylko że nie tak funkcjonalne;)

Dodano po 1 [minuty]:

marcinj12 wrote:
    Poza tym nie wiem jak z Twoją wiedzą o pozycjonowaniu stron, ale jeżeli tak samo jak z www, to mam spore wątpliwości co do jego rzeczywistej skuteczności - to czasochłonny i wcale nie taki prosty temat...

Od pozycjonowania mam dobrego człowieka - ja tego nie robię;)

Dodano po 1 [minuty]:

marcinj12 wrote:
    Najwyraźniej brakuje Ci elementarnej wiedzy o CSS, HTML że o PHP czy innych skryptowych językach nie wspomnę, a tu nagle dowiadujemy się, że:

Akurat ta strona to wymaga ze znajomości html, tylko 2 razy podczas jej robienia pisałem kod na center i na nagłówki.

Dodano po 1 [minuty]:

marcinj12 wrote:
    też miałeś spore problemy

Nie miałem żadnych problemów tylko prosiłem o opinie jak strona była gotowa, ja layout do niej i tak nie wybierałem.

Dodano po 1 [minuty]:

marcinj12 wrote:
    Wiesz, nie mój interes, ale po mojemu to delikatnie mówiąc oszukiwanie potencjalnego klienta.

Nie jest to oszukiwanie bo to że zaczynam to nie znaczy że nie jestem w stanie zrobić tego bardzo dobrze, biorę tylko te zlecenia, które jestem w stanie wykonać.