Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słaba jakość dźwięku w wieży z komputera. Kiepski kabel?

28 Lut 2005 15:18 2606 8
  • Poziom 16  
    czesc mam wieze samsung. podpiolem ją do kompa zrobionym kablem chinch-jack. jednak dzwiek z kompa przez ta wieze tracil wiele na jakosci. myslalem ze to przez kabel wiec pozyczylem orginalny kupiony od kolegi i nic dalej to samo. niewiecie jaka jest przycyna tego ze jest taka zła jakosc dzwieku??
  • Specjalista AGD
    dźwięk powinien być dobry jeżeli korzystasz wieży z gniazda aux bo jak podłączyłeś się pod gniazdo phono to jest to gniazdo adaptera i wtedy to tak może być tak że napisz dokładnie model wieży i do jakiego gniazda podłączasz kompa
  • Poziom 29  
    lolek99 napisał:
    dzwiek z kompa przez ta wieze tracil wiele na jakosci.

Co się dokładnie działo? Obcięcie niskich/ wysokich częstotliwości, przydźwięk sieciowy, przesterowanie wzmacniacza czy co?
  • Poziom 16  
    ogolnie jakosc jest duzo gorsza niz przez zykle glosniki do kompa
  • Poziom 12  
    Może po prostu masz kiepską kartę muzyczną?? Ja mam połączone kupionym kablem chinch i przejściówką chinch->mini jack i gra dobrze, choć z odtwarzacza CD lepiej :-)
  • Poziom 18  
    Spróbuj podłączyć jakieś inne urządzenie do wejścia AUX w twojej wieży np. Cd-rom i zapuśc muzyke . Może problem leży w wejściu AUX w twojej wieży. Pozdrawiam
  • Poziom 27  
    lolek99 napisał:
    ogolnie jakosc jest duzo gorsza niz przez zykle glosniki do kompa

jeżeli ogólnie to znaczy że kiepski obserwator!!! musisz podać dokładnie czego ci brakuje w dźwięku bo nikt ci nic konkretnego nie powie.
    przede wszystkim ustaw głos w kompie na około 75% (najlepsze efekty), później to jest już tylko kwestia dostrojenia korektora graficznego w wierzy. kartą muzyczną się nie przejmuj bo na każdej tajwańskiej podróbce powinno hulać bez problemu.
  • Poziom 16  
    ok dzieki poprubuje