Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Clarion model HX-D2 - Brak dźwięku (rozsadzony układ scalony).

DarekRz4 21 Maj 2013 11:10 1407 4
  • #1 21 Maj 2013 11:10
    DarekRz4
    Poziom 24  

Witam.

Dostałem do naprawy takie radyjko. Jest to radio z CD w wersji bez wzmacniacza z przetwornicą napięcia jako zewnętrzny klocek. Po włączeniu wszystko pozornie pracuje jednak z wyjść cincz nie wychodzi użyteczny dźwięk tylko jakiś cichy szum niezależnie czy gra radio czy CD. Po oględzinach okazało się że wystrzelił jeden układ scalony . Cały symbol jest jednak doskonale widoczny,ale trudno zinterpretować co to za układ . Proszę o pomoc . Może ktoś z kolegów będzie wiedział. Mi przychodzi do głowy jedynie TA9246 firmy Toshiba -czy mam rację .

Jeśli tak to chyba nigdzie niedostępny .

pozdrawiam.

0 4
  • Pomocny post
    #2 21 Maj 2013 11:22
    miecho18
    Spec od komputerów

Wg serwisówki jest to TC9246F Toshiby.

0
  • #3 21 Maj 2013 12:19
    DarekRz4
    Poziom 24  

Witam.

Dziękuję za pomoc. Z tego co widzę ,a raczej nie widzę to nigdzie go nie można kupić w Polsce :cry: .

pozdrawiam.

0
  • #4 19 Cze 2013 09:55
    _PREDATOR_

VIP Zasłużony dla elektroda

DarekRz4 napisał:
    nie można kupić w Polsce :cry:

Kłamiesz :P TU
    Ale cena zaporowa :cry:

0
  • #5 19 Cze 2013 10:58
    DarekRz4
    Poziom 24  

Witam.

Kolego,to wyrzucenie do kosza to trochę na wyrost. Założyłem temat w celu upewnienia się z jakim układem mam do czynienia. Po uzyskaniu niezbędnych informacji i próbie zakupu w normalnych pieniądzach zdecydowałem się zamieścić ogłoszenie że kupię taki układ mając nadzieję iż ktoś posiada go w swoich zasobach.Warto się zastanowić czy punkt regulaminu który kolega raczył przytoczyć nie jest do poprawki lub kolega nie zagalopował się od razu kierując go do kosza. Proszę się zastanowić czy ,aby to szanowny moderator nie pogwałcił dobrych zasad gdyż nie widzę tutaj swojej winy. Z toku rozumowania szanownego kolegi wynika że jeśli ktoś najpierw założył temat w dziale serwis i okazało się że potrzebuje konkretnej części nie może jej próbować kupić poprzez dział "kupię" bo łamie regulamin .............

0
  Szukaj w 5mln produktów