Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

volkswagen passat - passat b5 1.9tdi 130km odpala i gasnie

21 Maj 2013 14:23 27600 9
  • Poziom 7  
    Witam. Mam problem z passatem 1.9tdi 130km 2001 rok. Auto odpala i gasnie po paru sekundach. Nie dzieje sie tak zawsze. Czasami odpala bez problemu a czasami trzeba pare razy próbowac zeby wkoncu nie zgasl. Dzieje sie tak na zimnym i na cieplym silniku, a na cieplym chyba nawet czesciej. Podczas jazdy auto chodzi dobrze nie ma zadnych problemów. Czasami ale nie zawsze podczas jazdy zdarza sie ze ma problem z wejsciem na wysokie obroty. Po podlaczeniu pod komputer nie ma zadnych bledów. Dodam jeszcze ze jest tez problem z radiem (orginalnym VW), nie zawsze dziala. Czy ktos ma jakies pomysly co moze byc uszkodzone? Bardzo prosze o pomoc
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 7  
    Nie sadze aby to bylo immo poniewaz problem wystepuje na cieplym silniku, na zimny zdarza sie to naprawde bardzo rzadko
  • Poziom 14  
    miałem podobnie tylko ze w b6 i okazało się że podszybie miałem pękniętą i zalało komputer (sterownik silnika)+czujnik prędkości silnika
  • Poziom 13  
    Spróbuje innym kluczykiem odpalić auto, moim zdaniem może być problem z zanikiem zasilania przy uruchamianiu. Problemem może być kostka stacyjki lub przekaźnik 109 tak jak to napisał kolega
  • Poziom 33  
    Kolejny temat dla wróżek, chłopaki diagnoza zajmie w tym aucie minutę i będzie widać co jest.
    Zanim rozbierzesz poł auta zajedz na diagnozę i będzie wiadomo.
  • Poziom 7  
    auto zostalo sprzedane wiec nie jest to juz moj problem
    dzieki wszystkim za pomoc
  • Poziom 34  
    k83kinga napisał:
    auto zostalo sprzedane wiec nie jest to juz moj problem
    dzieki wszystkim za pomoc

Nie zamykaj tematu, kupiec się przyklei do niego i będziemy dalej kontynuować.
  • Poziom 7  
    Po wielokrotnych diagnozach w różnych kierunkach doszedłem do wniosku że to najprawdopodobniej soft był uszkodzony.