problem jest taki, ze rozkrecilem drukarke i w srodku luzem latala blaszka o oznaczeniu "f-1" niewiem gdzie to ma byc zamocowane. blaszka ma dl.- 4cm, szer-1,7cm.z jednej strony jest wygieta i ma wciecie.
Jak dobrze kojarze to chodzi o blaszkę która jest mocowana razem z silnikiem (dokładniej pod nim) napędzającym rolki (ten największy po lewej stronie), wygięciem do góry. Wygięcie powinno wejść między plasikowy korpus całej drukarki a metalową blachę (po której jeździ karetka) przykręcaną od góry do korpusu.
A mi się wydaje, że jest to blaszka która się znajduje pod tacką podającą papier pod rolki. Jeśli mam rację to plaszka ta powinna się znajdować blisko rolek podających papier. W podstawie drukarki tej blaszanej są dwa wcięcia w które wchodzi ta blaszka właśnie tymi wycięciami a blaszka opiera się na takiej dźwigni.Pozdrawiam