Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Smart TV UE-46ES5500 - Nie ma dźwięku w głośnikach zewnętrznych

21 Maj 2013 21:31 8013 5
  • Poziom 6  
    Witam, to mój pierwszy post na tym forum. Kieruje do was prośbę o pomoc, mianowicie niedawno zakupiłem zestaw głośników stereo do tego amplituner harman/kardon hd 980, podłączyłem go za pomocą kabla cinch do wyjścia telewizora i amplitunera. Głośniki telewizora działają, zaś głośniki stereo nie. Oczywiście wybierałem w menu telewizora 'głośniki zewnętrzne'. Dodam że przy puszczaniu muzyki z komputera przez wzmacniacz wszystko działa.
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Eh.... ręce odpadają!

Kolego te cinche o których piszesz to WEJŚCIE SYGNAŁU a nie wyjście. Sprawdź w instrukcji gdzie możesz się wpiąć aby uzyskać zamierzony efekt.
  • Poziom 18  
    Witaj, kup przejściówkę 2x cinch na jack i włóż ją w gniazdo słuchawkowe tv, lub przewód euro scart na 2 cinch, gdzie wtyk euro wkładasz w tv, a cinche w amplituner. Pozdrawiam.
  • Poziom 6  
    Dzięki za odpowiedź, kupiłem nowy kabel RCA-jack i już wszystko ok.
  • Poziom 10  
    Sprzęt nie najgorszy.. ja bym to połączył optycznym który spisze się lepiej przy tej konfiguracji. RCA-jack to kaleczenie tej kombinacji i optyczny tu na pewno lepiej się sprawdzi.
  • Poziom 18  
    Jeżeli twój sprzęt posiada gniazdo optyczne, to jak napisał 9452130 połączenie przewodem optycznym byłoby lepszym rozwiązaniem. Pozdrawiam i dobrego odsłuchu.