Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Scenic 1.9 dci 130 PS - Stale powracający błąd Df 071

21 May 2013 22:55 4845 4
  • Level 20  
    Pacjent po dzwonku, po ściągnięciu izolacji, auto było uszkodzone z przodu. Domniemam, że po dczas wypadku, instalacja przekaźnika świec żarowych była zwarta cała razem. Ponieważ jest inna kostka i połączenia w jednym miejscu. Napięcie główne jest ok. Przewody na świece też ok. Przewody sterowania z EdC do gniazda przekaźnika też ok. Domniemam uszkodzenie EdC ale mogę sie mylić. Na pinach sterujących z EdC napięcie ma wartość 7.5V a chyba powinno mieć około 12V?

Dodano po 6 [minuty]:

Na pinach sterujących względem masy, na różowym przewodzie pojawia się około 12V, na brązowym 3.5V a wydaje mi się ze powinna być masa.

Dodano po 37 [minuty]:

Auto diagnozowane Clipem
    [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Level 20  
    Nikt nie miał podobnego przypadku?
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Level 20  
    Koledzy nadal stoję z tym autem w miejscu, nikt nic nie podpowie? tak jak pisałem są dwa błędy Df 025 -złącze diagnostyczne przekaźnika świec żarowych i Df 017 obwód sterowania podgrzewania
  • Level 43  
    A idzie sygnał z kalkulatora pod akumulatorem do przekaźnika w nadkolu?
    Przekaźnik zasilony prawidłowo?
    Swiece sprawne i grzeją?
  • Level 20  
    Podczas testu przekaźnika na pinach idących z Ecu napięcie ma wartość od 7 V do 12 V,świece sprawdzone na pobór prądu każda pobiera,na zewnątrz sprawdzane nie były,może ewentualnie cały sztyft nie grzać w którejś,główne zasilanie na przekaźniku jest ok, okablowanie sprawdzone