Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Amica Optimum 600 - blokuje się

maqkuu 22 May 2013 12:15 3507 1
 • #1
  maqkuu
  Level 1  
  Witam
  Mam problem posiadam Amice optimum 600 jest ona nowa ale stała przez 2 lata i jest zablokowana gdy włączam ja jest ok wybierram program i przeskakuje mi na pracuję i bokuję drzwi.Nie ciągnie wody i po jakiś 15 sekundach przeskakuję na gotowe/koniec i ciągle blokuję drzwi i jest zapalone krótkie pranie. Przytrzymuję przez 3 sekundy start i się kasuję ale przy kolejnym wybraniu programu jest tak samo. Proszę o pomoc zamówiłem majstra który wzioł 100zł za pare przekrenceń i ją odblokował zaczeła działać. Ale przy włączeniu programu płukania znów się zablokowała ;/ Co zrobić?? Proszę o pomoc bo dziad powiedział że znów to zrobi ale koleje 100zł chce... Proszę o jakiś kod odblokowania nie jest to model elektroniczny z lcd. Pozdrawiam
 • #2
  mrice
  Home appliances specialist
  Czy w takim przypadku drzwi rzeczywiście się zablokowały, czy mimo wszystko daje sie je otworzyć ? W amicach nagminny problem to złe zamykanie drzwi przez umieszczenie rączki do otwierania powyżej ich połowy.
  Spójrz gdzie jest zaczep drzwi (ten nosek co wchodzi w dziurę w obudowie) i dokładnie na jego wysokości dobrze dopchnij drzwi przy zamykaniu, a nie za uchwyt. Jeśli to Ci nie pomoże to napisz.