Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Amica Optimum 600 - blokuje się

maqkuu 22 Maj 2013 12:15 2205 1
  • #1 22 Maj 2013 12:15
    maqkuu
    Poziom 1  

Witam
    Mam problem posiadam Amice optimum 600 jest ona nowa ale stała przez 2 lata i jest zablokowana gdy włączam ja jest ok wybierram program i przeskakuje mi na pracuję i bokuję drzwi.Nie ciągnie wody i po jakiś 15 sekundach przeskakuję na gotowe/koniec i ciągle blokuję drzwi i jest zapalone krótkie pranie. Przytrzymuję przez 3 sekundy start i się kasuję ale przy kolejnym wybraniu programu jest tak samo. Proszę o pomoc zamówiłem majstra który wzioł 100zł za pare przekrenceń i ją odblokował zaczeła działać. Ale przy włączeniu programu płukania znów się zablokowała ;/ Co zrobić?? Proszę o pomoc bo dziad powiedział że znów to zrobi ale koleje 100zł chce... Proszę o jakiś kod odblokowania nie jest to model elektroniczny z lcd. Pozdrawiam

2 1
  • #2 22 Maj 2013 19:18
    mrice
    Specjalista AGD

Czy w takim przypadku drzwi rzeczywiście się zablokowały, czy mimo wszystko daje sie je otworzyć ? W amicach nagminny problem to złe zamykanie drzwi przez umieszczenie rączki do otwierania powyżej ich połowy.
    Spójrz gdzie jest zaczep drzwi (ten nosek co wchodzi w dziurę w obudowie) i dokładnie na jego wysokości dobrze dopchnij drzwi przy zamykaniu, a nie za uchwyt. Jeśli to Ci nie pomoże to napisz.

0