logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

PSP Go dźwięk tylko na Bluetooth, brak na słuchawkach i głośnikach

oViec 22 Maj 2013 18:24 2097 4
REKLAMA
  • #1 12334223
    oViec
    Poziom 10  
    Witam,
    Otóż mam problem taki że w mojej konsoli nie ma dźwięku na głośniku ani na słuchawkach (wyłącznie na BT słuchawce słychać dźwięk). Sprawdzałem przy wyłączonym BT i także nie jest to błąd softwareowy. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem i wie ew. jak to rozwiązać? Dodam że sprawdzałem też bezpiecznik przy układzie od dźwięku - po zmierzeniu nic nie wnosił więc zrobiłem mostek z cienkiego drucika od cewki i napięcie jest ~5V także powinno być ok. Proszę o pomoc.
  • REKLAMA
  • #2 12340222
    dbempe27
    Poziom 9  
    Sprawdź samo wejście audio. Spróbuj podłączyć słuchawki zaraz za wejściem.
  • REKLAMA
  • #3 12340448
    oViec
    Poziom 10  
    Znaczy się wyprowadzić druciki od jacka słuchawkowego i sprawdzić czy jakiś sygnał na słuchawkach jest? Bo na sam jack idzie napięcie tam ~1,2V i słuchawki jak wkładam to słychać delikatny szum sygnałowy ale dźwięku zero.
  • REKLAMA
  • #4 12342820
    dbempe27
    Poziom 9  
    Tak .podlacz na drucik.Mozesz tez sprawdzic czy regulator glosnosci dziala.
    Spadla ci ta konsola?
  • #5 12350551
    oViec
    Poziom 10  
    Niestety też nie działa, dalej słychać szum sygnałowy jak stykam drucik do łącza. Nie wiem czy spadła czy nie, naprawiam tą konsolę dla znajomego a on mi ją dał w takim stanie że się nie załączała bo miał gniazdo uwalone (po rozebraniu wyszło że mogłem sporo syfu zeskrobać pensetą co pomogło). Dalsza historia jest taka że zapewne o co bym go nie pytał to pewnie i tak by odpowiadał że działało ; )
REKLAMA