Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alarm Cobra AKG368 + Qashqai - potrzebne wszelkie informacje

23 Maj 2013 17:10 3780 5
 • Poziom 2  
  Witam wszystkich
  Po zakupie auta okazało się, że alarm jest. Tyle, że z wyjącą syreną można odjechać w siną dal. Niestety nie znalazłem na forach informacji podłączenia i programowania Cobry AKG368. Chciałbym podłączyć chociaż odcięcie pompy paliwa (auto benzynowe). Mój najbliższy serwis Nissana nie instalował nigdy Cobry, wiec nie są w stanie mi pomóc. Czy ktoś z Was posiada informacje na temat podłączenia (funkcji poszczególnych przewodów, instrukcje montażowe) tego alarmu do instalacji Qashqaia z 2009r?
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.

 • Poziom 27  
  Do czego instrukcje?. W przecięty przewód podłącz zielone od alarmu i po robocie.
 • Poziom 2  
  Instrukcja potrzebna jest do zaprogramowania funkcji (sygnalizacja otwartych drzwi, automatyczne uzbrajanie po przypadkowym rozbrojeniu, itp). Próbowałem skorzystać z Instrukcji Montażu i Obsługi alarmu modelu 3800. Jednak prócz wejścia w tryb programowania - nic się nie zgadza (tabele programowania). Nie chcę kombinować, bo mogę coś nabroić.
  Dziękuję za informację o zielonych przewodach z alarmu. Tylko, że do zbiornika wchodzą cztery przewody - dwa z nich pewnie są od pompy paliwa. Tylko które i do którego złącza za schowkiem dochodzą?
  Wolne przewody, które wiszą przy centralce to brazowo-czarny, brązowy, żółto-czarny, różowo-czarny i jasnoszary (albo biały).
 • Poziom 2  
  Rozwiązanie moich problemów z niepokornym Cobra AKG... znalazłem w pliku - instrukcji od g300. Nie mogę tylko wprogramować drugiego pilota, ale z tym mogę żyć :-).
  Dziękuję serdecznie za pomoc! Jesteście niezawodni jak zwykle. Zamykam temat.