Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

w124 230ce - brak mocy i wolnych obrotów

novator14 23 Maj 2013 23:40 840 0
    novator14
    Poziom 9  
    Witam mam problem z moim mb, auto po odpaleniu i nie dodaniu gazu zgaśnie po 2-3 sek, słychać taki pstryk i gaśnie. Gdy dodam gazu to pracuje ale utrzymuje obroty rzędu 400-500. Auto miało wymieniany kalosz i po tej operacji zaczęły się te cyrki, wcześniej samochód nie miał siły v-max 90km/h a przyspieszenie słabe. kopułka, palec świece i przewody wymienione , cały "rozdzielacz z klapą" też wymieniony na sprawny i objawy są takie same, samochód odpala na "pół" obrotu, co może być przyczyną ? Po ściągnięciu gumowej zaślepki z kolektora silnik trochę lepiej pracuję bo utrzymuję w obroty około 1000 i lepiej się wkręca na obroty, nie było nic regulowane magiczną śrubką w kominie ani potencjometrem. , srebrny przekaźnik sprawdzony , bezpieczniki całe. Prosiłbym o jakieś porady bo ja już nie mam sił, a nie ma w okolicy specjalistów od tego. Oto filmik z problemem: http://www.youtube.com/watch?v=sLD3HxT34lk PS. Zawór dodatkowego powietrza podmieniony, nawet jak odłączę od niego kostkę to nie ma żadnej reakcji, silnik pracuje tak samo
  • Relpol przekaźniki