Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fujitsu Siemens - Laptop - Problem z Kartą WiFi - Sterowniki

24 Maj 2013 12:51 5685 6
  • Poziom 9  
    Witam. Mam internet w Vectrze. Ale nie działa ten internet. Router jest OK gdyz inne urządzenia działają przez Wi-fi. Załączam obrazek na którym pokazuje menadzera urządzen i konflikt karty sieciowej. Tych sterowników nie moge odinstalować, jedynie wyłączyć. Użyłem programu Driver sweeper do usuwania sterowników ale nic to nie dało. Proszę o pomoc
  • PCBway
  • PCBway
  • Poziom 9  
    Po próbie instalacji jest komunikat, że najnowszy sterownik jest zainstalowany i ma się dobrze.
  • Poziom 12  
    Witam. Napisz model laptopa i czy zainstalowałeś FSC Launch Manager? Później kolejne instrukcje.

Pozdrawiam

Piotr
  • Poziom 9  
    Amilo li2727
    Zainstalowałem Lauch Managera, czekam na instrukcje
  • Poziom 12  
    Dalej jest konflikt po wciśnięciu WiFi na panelu włączającym (listwa quick button) Jeśli dalej występuje konflikt, mogą być to klucze - zainstaluj Comodo Registry Cleaner i przxeskanuj oczywiście - to co znajdzie usuń. Jeśli masz Windows Vista lub 7 to przy boot-owaniu lapka wciskaj (punktowo) klawisz F8 do momentu pojawienia się listy, dalej wybierasz w niej (wyłącz wymuszanie podpisu sterowników) - piszę z pamięci wszystkie swoje posty więc jak coś przekręciłem proszę mnie poprawić. Kolejna sprawa - sprawdź czy masz potworzone karty tunelowe (okno + R) -> CMD -> ipconfig /all

Pozdrawiam
    Piotr
  • Poziom 9  
    Jutro sie za to wezmę. Odpisze jutro. Narazie dzięki