Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Centralny zamek nie reaguje na pilota OPEL ASTRA F 1992

cinek0603 24 May 2013 13:51 8040 7
    cinek0603
    Level 9  
    Wiitam. Mam problem z centralnym zamkiem w mojej astrze F '92 1.4 8v a mianowicie pewnego dnia kiedy chciałem otworzyć samochód jak zawsze z pilota centralka nie zareagowała nie otworzyły sie drzwi nawet nie mignęły światła od kierunków ale z kluczyka otworzyłem normalnie centralka otwiera i zamyka wszystkie drzwi więc siłowniki są ok. Myślałem że problemem jest pilocik a dokladniej bateria w nim więc wymieniłem baterie i nic się niestety nie zmieniło po za tym że dioda w pilocie na starej baterii migała kiedy trzymałem któryś z przycisków a na nowej świeci cały czas kiedy przyciskam. Sprawdzałem sterownik rozkręciłem go i nie widziałem żeby coś się spaliło itd bezpieczniki OK. Centralny zamek jest dokładany poniżej dodaje fotke sterownika i pilota
    http://stig.iq.pl/sterownik59/V59_r.jpg
    Proszę o porady.
    Pozdrawiam
    cinek0603
    Level 9  
    Juz to robiłem i nadal nic nie reaguje :/
  • Helpful post
    rico37p
    Level 28  
    To jest dokładka więc programowanie oplowskie nic nie da.Sprawdż zasilanie i podłączenie przewodów do sterownika c.z.

Dodano po 1 [minuty]:

Użyj drugiego pilota .
    cinek0603
    Level 9  
    rozkręcalem całą ta ' puszkę ' sterownika wydawała się w porządku ale w piątek sprawdze jeszcze to zasilanie i przeglądne dokładnie kable , ale może to wina też pilota w tamtym roku mi się zalał ale wysuszylem i działał normalnie. jak myślicie ?
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Tu nie ma co gdybać, myśleć, wróżyć - tu trzeba sprawdzić.
    cinek0603
    Level 9  
    dzięki wiem że najlepiej było by pojechać do elektryka ale wolę rozgryźć to sam z wasza pomocą i mieć parę groszy w kieszeni

Moderated By Pawel wawa:

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

cinek0603
    Level 9  
    Rozkręciłem sterownik c.z. w środku zauważyłem przycisk i doszedłem do wniosku że jest on do resetu więc wcisnąłem go równocześnie z przyciskiem zamykania w pilocie odłączylem całe zasilanie później podłączyłem i jeszcze raz zresetowalem skręciłem wszystko wcisnąłem zamknięcie i działa :) dzięki za pomoc ...