Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralny zamek nie reaguje na pilota OPEL ASTRA F 1992

24 Maj 2013 13:51 7290 7
  • Poziom 9  
    Wiitam. Mam problem z centralnym zamkiem w mojej astrze F '92 1.4 8v a mianowicie pewnego dnia kiedy chciałem otworzyć samochód jak zawsze z pilota centralka nie zareagowała nie otworzyły sie drzwi nawet nie mignęły światła od kierunków ale z kluczyka otworzyłem normalnie centralka otwiera i zamyka wszystkie drzwi więc siłowniki są ok. Myślałem że problemem jest pilocik a dokladniej bateria w nim więc wymieniłem baterie i nic się niestety nie zmieniło po za tym że dioda w pilocie na starej baterii migała kiedy trzymałem któryś z przycisków a na nowej świeci cały czas kiedy przyciskam. Sprawdzałem sterownik rozkręciłem go i nie widziałem żeby coś się spaliło itd bezpieczniki OK. Centralny zamek jest dokładany poniżej dodaje fotke sterownika i pilota
    http://stig.iq.pl/sterownik59/V59_r.jpg
    Proszę o porady.
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Juz to robiłem i nadal nic nie reaguje :/
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    To jest dokładka więc programowanie oplowskie nic nie da.Sprawdż zasilanie i podłączenie przewodów do sterownika c.z.

Dodano po 1 [minuty]:

Użyj drugiego pilota .
  • Poziom 9  
    rozkręcalem całą ta ' puszkę ' sterownika wydawała się w porządku ale w piątek sprawdze jeszcze to zasilanie i przeglądne dokładnie kable , ale może to wina też pilota w tamtym roku mi się zalał ale wysuszylem i działał normalnie. jak myślicie ?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Tu nie ma co gdybać, myśleć, wróżyć - tu trzeba sprawdzić.
  • Poziom 9  
    dzięki wiem że najlepiej było by pojechać do elektryka ale wolę rozgryźć to sam z wasza pomocą i mieć parę groszy w kieszeni

Moderowany przez Pawel wawa:

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

• Poziom 9  
    Rozkręciłem sterownik c.z. w środku zauważyłem przycisk i doszedłem do wniosku że jest on do resetu więc wcisnąłem go równocześnie z przyciskiem zamykania w pilocie odłączylem całe zasilanie później podłączyłem i jeszcze raz zresetowalem skręciłem wszystko wcisnąłem zamknięcie i działa :) dzięki za pomoc ...