Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat b5 1,9 tdi 110 KM AFN - Spadek mocy po wymianie rozrządu

24 Maj 2013 16:37 7437 6
  • Poziom 2  
    Witam jestem nowy na forum i to mój pierwszy post kilka tygodni temu w moim passacie b5 1,9 tdi 110 KM AFN był wymieniany rozrząd i od tego czasu zauważyłem wyraźny spadek mocy , turbina stawała bardzo późno więc oddałem ją do czyszczeia ale niestety to niewiele pomogło , po wymianie przepływki i czyszczeniu gruszki turbiny jest lepiej ale nie tak samo jak przed wymianą rozrządu wczoraj kupiłem kabel VAG i sprawdziłem błedy i znalazł jeden błąd 00550 - start of injection regulation 17-10 - control difference - intermittent sprawdziłem VAG-iem kąt wtrysku i wynosi on 23 , prosiłbym o opinie czy to może być przyczyną spadku mocy
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 39  
    Rozrząd wymieniałeś sam to poprawiaj,a jeżeli mechanik to reklamacja.
  • Poziom 2  
    Rozrząd wymieniał mi kolega który pracuje w serwisie Fiata robił to po godzinach, przeglądałem różne fora i nie mam objawów które miała większość osób ze złym ustawieniem kąta wtrysku auto pali dobrze zarówno na zimnym jak i ciepłym silniku nie ma też dymienia tylko spadek mocy
  • Poziom 43  
    gb18 napisał:
    Rozrząd wymieniał mi kolega który pracuje w serwisie Fiata
    gb18 napisał:
    robił to po godzinach
    gb18 napisał:
    przeglądałem różne fora i nie mam objawów które miała większość osób
    gb18 napisał:
    tylko spadek mocy

I co teraz? Stracić kolege czy odzyskać MOC ? Albo znaleść wybawienie w internecie może ktoś miał taki przypadek , że ''kolega pracujący w serwisie fiata po godzinach, wymienia rozrząd po czym samochód traci moc''.
  • Poziom 34  
    poprostu,kolega niemial blokady do wałka,zrobił na kreski niepopuszczajac koła naprezył pasek pociagneło za wał i dziekuje,Wieje miedzy zaworami,skad bedzie moc,apalil oczywiscie bedzie dobrze

Proszę natychmiast poprawić pisownię, użyj przycisku "pisownia", pamiętaj o wielkich literach oraz znakach interpunkcyjnych. Nie kasować wpisów moderacyjnych.[P]
  • Poziom 39  
    gb18 napisał:
    przeglądałem różne fora i nie mam objawów które miała większość osób ze złym ustawieniem kąta wtrysku
    Jeżeli przeglądałeś już różne fora i wiesz lepiej to po co pytasz?