Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Panasonic sa ak22 + subwoofer aktywny

SuperCool 24 May 2013 17:11 1449 5
    SuperCool
    Level 2  
    Witam!
    Mam proste pytanie - czy da sie do tej wieży dołączyć dodatkowo subwoofer aktywny ? Myślę o jakimkolwiek (nawet takiej tubie do auta) jak np. "tuba-basowa-subwoofer-aktywny-kable-lark-tube" z allegro

Po prostu - czy da sie to połączyć kablami żeby grało? Chce czuć większą wibracje podłogi ;)

Dodano po 25 [minuty]:

lub np taki : http://www.nokaut.pl/subwoofery-samochodowe/b...8-a-subwoofer-aktywny.html#pid=94104&cid=6007
    dida37
    Level 13  
    Dlaczego chcesz stosować samochodowy subwoofer w domu. Masz aż tak mały pokój? Czy może wieża gra w samochodzie?
    SuperCool
    Level 2  
    Haha - dobre.

A tak poważnie to małe mieszkanko 30 m2 .

A ten samochodowy tani się wydaje.

Da się to zrobić jakoś w miarę tanio? 300 zł powiedzmy.
    idek24
    Level 29  
    Witam!!! Sprzęt samochodowy do samochodu, sprzęt domowy do domu.W twoim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie zakup zestawu stereo. Wzmacniacza i dwóch kolumn.Poczekaj i dozbieraj pieniążki.
    Pozdrawiam.
    SuperCool
    Level 2  
    U mnie wygląda to tak że puszczam muzyke z laptopa przez kabel do wieży. Nie da się tego połączyć jakoś dodatkowo z subwooferem ?
    idek24
    Level 29  
    Witam ponownie!!! Wiem jak masz to podłączone. Mowie Ci nie kombinuj nic z subwooferem. Lepiej dozbieraj troche grosza i, zmnien wieże na zestaw stereo wtedy nie bedziesz potrzebował subwoofera gdyz, dwie kolumny zagrają bardzo dobrze.
    Pozdrawiam!!!