Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

cyfrowy polsat,talerz od cyfry -

spioch132 24 May 2013 21:22 2346 4
    spioch132
    Level 2  
    Witam !mam pytanie posiadam obecnie cyfre + na dniach rezygnuje z niej i chce przejsc do polsatu cyfrowego .Moje pytanie brzmi jeżeli nie rusze talerza i wyjme konwenter cyfry+ i włoze polsatu i podłacze dekoder polsatu czy bedzie działało bez ponownego ustawienia sygnału czy bede musiał ponownie ustawiac sygnał?
    diodi1
    Level 24  
    Witam. Podłącz po prostu dekoder bez wymiany konwertera i będzie działało. Pozdrawiam
    Nereida4
    Level 22  
    Wymiana konwertera jeżeli ten jest sprawny nie ma sensu , a ten konwerter co dostaniesz od Cyfrowego Polsatu to zostawisz sobie jako zapasowy .
    SP5ANJ
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Witam.
    spioch132 wrote:
    Witam !mam pytanie posiadam obecnie cyfre + na dniach rezygnuje z niej i chce przejsc do polsatu cyfrowego .

Tu widać, żeś "leń" w myśl regulaminu pkt 3.1.14 :
    3.1.14. Zabronione jest publikowanie wpisów niezgodnych z tematyką danego forum lub wątku dyskusji.

Quote:
    Moje pytanie brzmi jeżeli nie rusze talerza i wyjme konwenter cyfry+ i włoze polsatu i podłacze dekoder polsatu czy bedzie działało bez ponownego ustawienia sygnału czy bede musiał ponownie ustawiac sygnał?

Oczywiście, że powinno się ponownie ustawić tzw. talerz (czytaj : wycinek "koła" (elipsy)) .

Muszę podpowiedzieć, że :
    Regulamin pkt 3.1.13.
    Regulamin pkt 3.1.14.
    Regulamin pkt 3.1.17.

Temat przenoszę do innego działu.

Pozdrawiam.
    zxvt
    Level 17  
    Przepraszam, a w jakim celu skoro działa?
    "Talerz" ma już pewnie kilka ładnych lat a próba regulacji może jeszcze pogorszyć sygnał a nawet doprowadzić do zerwania śrub.

Dopiero kiedy pojawią się kłopoty z sygnałem należy myśleć o antenie.