Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wharfedale 308 regeneracja

dymek911 25 Maj 2013 02:07 1035 4
  • #1 25 Maj 2013 02:07
    dymek911
    Poziom 7  

Witam. Jestem posiadaczem kolumn wymienionych w temacie. Niestety nie wiem jak one grają ponieważ głośniki nadają się do wymiany gdyż mocno trzeszczą przy wyższej głośności... i tu rodzi się pytanie , czy opłaca się je regenerować ? może ktoś miał z nimi doczynienia ?

0 4
  • Pomocny post
    #2 25 Maj 2013 08:21
    DDN
    Poziom 31  

Regenerować owszem i można ale czy dostaniesz oryginalne części? Na tych co oferują sklepy i aukcje można zregenerować ale jak to potem będzie grało to nie możesz być w 100% pewien. Jak chcesz to experymentuj i życzę dobrego dzwięku. A poza tym to tylko głośniki są do wymiany? Nie myślałeś by zastąpić je innymi np.coś z oferty stx? oczywiście będzie wiązało sie to z nowym obliczaniem-dopasowaniem objętości obudowy, jej strojenia i najgorsze zwrotnic, ale powoli na forum koledzy ci pomogą.

1
  • #3 25 Maj 2013 11:58
    dymek911
    Poziom 7  

O oryginalne części będzie bardzo ciężko, dlatego zamienniki byłyby na miejscu. Kolega kiedyś stwierdził, że piszczki są również do wymiany. Nie wiem czy jest sens sie bawic , nie chce w nie wkladac wiecej niz sa warte.

0
  • Pomocny post
    #4 25 Maj 2013 12:52
    DDN
    Poziom 31  

No i właśnie sytuacja z trudnym wyjściem. Albo coś zrobić albo oddać to za jakieś grosze. Ja bym jednak coś z nich pokombinował. Inne głośniki popracować nad zwrotnicą i powinno zagrać, no ale mowa powinno to rzecz umowna.

0
  • #5 25 Maj 2013 13:10
    dymek911
    Poziom 7  

Jednak postanowiłem się nie bawić , sprzedam i kupie sobie jakies nowe ;) dzieki za pomoc . pozdrawiam.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo