Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brother DC-195C - Drukuje podwójnie- test strona normalna

25 May 2013 11:04 2712 4
 • Level 20  
  Witam.

  Posiadam drukarkę jak w opisie i mam z nią od dłuższego czasu problem.

  Kupiłem ją w lutym i na początku ( jak zawsze w drukarce drukowałem na testowych tuszach ) i kupiłem nowe zamienniki takie takie doradzili mi w sklepie za 80 zł 4szt. drukowałem cały czas dużo tego poszło i po miesiącu się wyczerpały kupiłem następne i następne , tu się jednak już zrobił problem. Korzystając z drukarki zaczynała niewyraźnie drukować druk był inny , kupiłem oryginalne tusze za ponad 200 zł myślałem że to pomoże że to od nieorginalnego tuszu i nadal to samo czyściłem drukarkę i nic... postanowiłem zanieść ją na gwarancję a tam nie dość że skasowali mnie na ponad 100 zł ( czyścili dyszę tak powiedział mi) wydrukował test stronę idealnie wszystko powiedział ze będzie teraz drukował ale z większą rodzielczością czy coś takiego że będzie 50% więcej tuszu pobierać.

  Przyniosłem drukarkę do domu chce drukować a tutaj drukuje ale podwójnie... jeszcze bardziej spierdzielili...

  Pytanie jest do was takie jak ustawić w tej drukarcę tą wiekszą rozdzielczość drukowania bo może to pomoże aby drukowała normalnie.. a nie wiem jak to ustawić.
  [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
 • Printers specialist
  Zrób test dysz i wstaw na forum. Wstaw też jakiś wydruk. Podejrzewam, że masz zapchaną głowicę. Prawdopodobnie nie udało im się ją dobrze udrożnić i tylko w przypadku wydruku w wysokiej jakości wydruk będzie zadowalający. Jeśli mam rację, to nie powinni od ciebie pobierać opłaty za "czyszczenie". Co nie zmienia faktu, że używanie zamienników mogło spowodować zapchanie głowicy.
 • Photocopiers specialist
  Możliwe tez że brudne są czujniki pozycji głowicy
 • Level 20  
  ale jak zrobić aby drukowała w wysokiej jakości...
 • User removed account