Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brother DC-195C - Drukuje podwójnie- test strona normalna

Maniek911 25 Maj 2013 11:04 1824 4
  • #1 25 Maj 2013 11:04
    Maniek911
    Poziom 20  

Witam.

Posiadam drukarkę jak w opisie i mam z nią od dłuższego czasu problem.

Kupiłem ją w lutym i na początku ( jak zawsze w drukarce drukowałem na testowych tuszach ) i kupiłem nowe zamienniki takie takie doradzili mi w sklepie za 80 zł 4szt. drukowałem cały czas dużo tego poszło i po miesiącu się wyczerpały kupiłem następne i następne , tu się jednak już zrobił problem. Korzystając z drukarki zaczynała niewyraźnie drukować druk był inny , kupiłem oryginalne tusze za ponad 200 zł myślałem że to pomoże że to od nieorginalnego tuszu i nadal to samo czyściłem drukarkę i nic... postanowiłem zanieść ją na gwarancję a tam nie dość że skasowali mnie na ponad 100 zł ( czyścili dyszę tak powiedział mi) wydrukował test stronę idealnie wszystko powiedział ze będzie teraz drukował ale z większą rodzielczością czy coś takiego że będzie 50% więcej tuszu pobierać.

Przyniosłem drukarkę do domu chce drukować a tutaj drukuje ale podwójnie... jeszcze bardziej spierdzielili...

Pytanie jest do was takie jak ustawić w tej drukarcę tą wiekszą rozdzielczość drukowania bo może to pomoże aby drukowała normalnie.. a nie wiem jak to ustawić.

• #2 25 Maj 2013 15:47
    endriuf
    Spec od drukarek

Zrób test dysz i wstaw na forum. Wstaw też jakiś wydruk. Podejrzewam, że masz zapchaną głowicę. Prawdopodobnie nie udało im się ją dobrze udrożnić i tylko w przypadku wydruku w wysokiej jakości wydruk będzie zadowalający. Jeśli mam rację, to nie powinni od ciebie pobierać opłaty za "czyszczenie". Co nie zmienia faktu, że używanie zamienników mogło spowodować zapchanie głowicy.

• #3 25 Maj 2013 16:08
    krystian k
    Specjalista - kserokopiarki

Możliwe tez że brudne są czujniki pozycji głowicy

• #4 27 Maj 2013 13:41
    Maniek911
    Poziom 20  

ale jak zrobić aby drukowała w wysokiej jakości...

• #5 27 Maj 2013 14:12
    1903379
    Usunięty  
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME