Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TABLET GOCLEVER t76 gps ANDROID 4.0

25 Maj 2013 15:26 3321 2
  • Poziom 8  
    Witam mógłby mi ktoś pomóc krok po kroku jak uruchomić w tym tablecie modem huawei e3131, który ma program sam załączający z siecią AERO2 po włożeniu do komputera... ? Kiedyś miałem modem huawei e67 i bez problemu szło utworzyć punkty dostępowe apn itp a teraz to nic nie zapamiętuje i w ogóle nie chce łączyć z tym nowym modemem. Próbowałem już poprzez top net info ale komputer nie widzi w modemach (menedżer urządzeń) tego huawei'a e3131 a kwestia rootowania wiąże się z utratą gwarancji chociaż już kiedyś ściągnąłem jakiegoś roota umts manager i nie wiem czy to one mi nie narobiły tego bałaganu że nie można utworzyć punktu apn itp. Proszę o pomoc i z góry dziękuje, pozdrawiam:)
  • Poziom 23  
    Wymagana jest dość głęboka modyfikacja tableta (minimum zrootowanie i ppp-widget), a czasem także modemu. Nie da się tego krótko opisać, każdy tablet rootuje się troszkę inaczej i zawsze jest ryzyko, że zrobisz sobie w tablet jakąś krzywdę.
  • Poziom 8  
    Na sam początek to mam problem z samymi sterownikami żeby zrobić root-a gdyż urządzenie nie może ich znależć w komputerze jak i w trybie onine... masz jakis pomysł skąd to wziąć?