Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Procesy przy próbie zakończenia wyświetlają błąd "odmowa dostępu" + bł

Ranlab99 25 Maj 2013 17:01 1368 0
    Ranlab99
    Poziom 7  
    Witam! Mam taki problem: Czasami gdy wyłączam jakiś program np. skype, gra Battlefield Play4Free, niby wyłącza się poprawnie. Jednak proces zostaje w tle. Gdy próbuję go zakończyć wyskakuje błąd "odmowa dostępu". Przy skypie na dodatek, po ponownym uruchomieniu programu, wyskakuje "odmowa dostępu do bazy danych skype", czyli jestem ciągle zalogowany na koncie skype, choć już nie powinienem. Po restarcie komputera i usunięciu plików związanych z automatycznym logowaniem na konto skype po włączeniu komputera program niby działa poprawnie. Po zalogowaniu, jednak strasznie się zacina (przy na przykład przełączaniu zakładek, wchodzeniu w opcje), a ponadto nie mogę dzwonić brak sygnału). Wtedy muszę zakończyć zadanie (skype), ale wspomniany proces i tak pozostaje i jedynym rozwiązaniem jest restart, ale potem znowu to samo. Wydaje mi się, że to coś w systemie, ponieważ zdarza się to, również z innymi programami. Mój system to Windows 8 64 bit, zainstalowany na dysku SanDisk SDSSDP12 (128GB). Do instalowania programów używam innego dysku, ale skype sam instaluje się na dysku z systemem, jeśli to istotne. Proszę o pomoc, bo już nie daję rady!