Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak to właściwie jest z tymi antywirusami???

aras_aras 01 Mar 2005 07:57 1309 6
 • #1
  aras_aras
  Level 12  
  Witam!
  Miałem zainstalowanego Nortona z automatycznym uaktualnianiem bazy danych o wirusach. Co jakiś czas coś mi wykrywał i generalniue było OK, aż do czasu gdy komputer zaczął się ewidentnie mulić. Wyczytałem na forum, żeby przeorać kompa Ad-Awerem - no i faktycznie, wyrzuciło mi od ręki 50 sztuk najróżniejszego robactwa, z czego kilku nie mógł usunąć. Pamiętam, że miały rozszeżenia .dll - powtarzaqjące się kilka razy (?).

  Pytanko - czemu Norton pomimo uaktualnień nie wykrywał wirusów, mam go wywalić? Co zainstalować zamiast niego? A może niech siedzi, tylko co jakiś czas będę dodatkowo skanował innym programem....

  Pomocy...
 • Helpful post
  #2
  mr_grabarz
  Level 20  
  norton jest od wirusów i tylko wirusy trojany itp wykrywa i usuwa a ad-adware jest od spamu wiec wykrywa i usówa spam doktórego usuwania norton poprostu nie został stworzony, noreton do wirusów ad-adware do spamu to wszystko
 • #3
  aras_aras
  Level 12  
  OK, teraz jarzę :sm7:
  Mogę mieć na stałe zainstalowanego tego Ad Awera, nie wchodzi w konflikt z Nortonem?? Juz sam Norton wystarczająco zmula mi kompa.

  Co robić ze śmieciami, których ani Norton, ani Ad Awer nie może usunąć???
 • Helpful post
  #4
  doxent
  Level 21  
  Norton Antivirus jest dobry tylko i wylacznie w biurze bo tam jako tako predkosc nie jest konieczna w pracy. Jezeli chcesz aby chodzil szybciej wylacz mu opcje bloodhound oraz inne niektore a takze zdefiniuj katalogi ktorych ma nie ruszac a co do ktorych jestes pewien ze wirus tam nie trafi. Osobiscie polecam domowym uzytkownikom AVG, nie muli i nie przepuszcza zainfekowanej poczty podobnie jak NAV.
 • Helpful post
  #5
  Kolobos
  IT specialist
  :arrow: aras_aras
  SpyBot S&D, Stinger, CWS Shredder, Hijackthis + korzystanie z google i wyszukiwanie opisow poszczegolnych trojanow/spyware i sposbow ich usuniecia.I nie bedziesz mial z niczym problemu :-)
 • Helpful post
  #6
  Electronic0
  Level 17  
  Kolobos wrote:
  :arrow: aras_aras
  SpyBot S&D, Stinger, CWS Shredder, Hijackthis

  Ja bym dodał jeszcze to
 • #7
  aras_aras
  Level 12  
  Problem uważam za zamkniety. Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Teraz mam już widzę jasnosc :)