Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

echostar dsb 717 - cyfrowy polsat /stary tv

26 Maj 2013 14:30 2853 16
  • Poziom 7  
    Cześć.
    W mojej miejscowości wyłączono już telewizję analogową, więc zamówiłem pakiet cyfrowego Polsatu i dekoderem z nadzieją, że będę mógł oglądać kanały ale nie ma dalej obrazu (brak sygnału). Do dekodera mam kartę abonenta (na telewizję). Moje pytanie, czy jak mam stary TV który nie obsługuje DVB-T a mam ten dekoder z kartą abonenta, to da radę coś oglądać? Jak tak, to czemu mam brak sygnału?
  • Poziom 12  
    Powyższy dekoder jest dekoderem telewizji SATELITARNEJ a nie naziemnej! Do odbioru DVB-T musisz posiadać odpowiedni sprzęt na antenę siatkową. Od cyfrowego polsatu przykładem może być dekoder HD1000, jest również wejście na kartę.
  • Poziom 7  
    to co jak mam stary tv i ten dekoder 717 to i tak nieoglądne tv? ;//
  • Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Telewizor nie ma tutaj nic do rzeczy - to dekoder musi obsługiwać standard DVB-T. Ten dekoder wymaga anteny satelitarnej, a wspominałeś o telewizji naziemnej.
  • Poziom 7  
    omg juz nieogarniak kazdy mowi cos innego,reasumujac majac dekoder 717 ,antene i ten stary tv da rade cos ogladac czy nie??

i czy jak zamowilem ten CP przez neta to mam iles czasu na rezygnacje z umowy? bez kosztow
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Aktywna karta, opłacony abonament CP oraz antena SATELITARNA zapewnią odbiór. Napisz czy w ogóle masz zamontowaną taką antenę.
  • Poziom 7  
    antene dostałem ale bez tego kabla i jutro dopiero musze pojsc i kupic ;/

"Aktywna karta, opłacony abonament CP oraz antena SATELITARNA zapewnią odbiór. " no mam to co napisales czyli jak mam oplacone itp to bee mial to samo co naziemna telewizja?
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Będziesz miał to co obejmuje opłacony abonament. Oferta CP odróżnia się od tej naziemnej.
  • Poziom 7  
    dzieki slicznie to teraz jeszcze jak by mi ktos mogl powiedziec jaki kabel kupic to bedzie szczyt ;)
  • Poziom 12  
    Kabel do obrazu (dekoder - telewizor) : Link tzw. EUROZŁĄCZE, lub SCART
    Kabel syngałowy do anteny na pewno masz :)
  • Poziom 7  
    sebastiane94 napisał:
    Kabel do obrazu (dekoder - telewizor) : Link tzw. EUROZŁĄCZE, lub SCART
    Kabel syngałowy do anteny na pewno masz :)

Kabel do obrazu (dekoder - telewizor) : Link -było w zestawie

Kabel syngałowy do anteny na pewno masz -tego juz niedali i niewiem jaki kupiuc)
  • Poziom 12  
    Kabel satelitarny Klik, do tego końcówka i instrukcja montażu na kablu Klik
  • Poziom 7  
    to sie nazywa kabel koncetryczny?

Regulamin p. 3.1.13. Proszę poprawić, w postach powyżej też. [TS]