Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Kupię] Ładowarka do wkrętarki Wurth AL 30-SD-Li

czesany156 26 Maj 2013 21:08 4923 9
    czesany156
    Poziom 10  
    Witam.
    Jak w temacie. Kupię ładowarkę AL 30-SD-Li do wurtowskiej wkrętarki BS 12-A SOLID. Używaną, sprawną i wprzystępnej cenie.

Pisać na PW
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
    PtasiorWro
    Poziom 27  
    Nie posiadasz żadnej, czy masz ją zepsutą?

To jest to samo co AEG AL lub BL12-14.

Napisz jeszcze jakie masz dokładnie ogniwa to podam ceny ładowarek?
    czesany156
    Poziom 10  
    Mam, ale własnie zepsutą i w zasadzie nie ma co tam w niej ratować. Co do baterii, to jest to 12V/2,0Ah NiCd.
    PtasiorWro
    Poziom 27  
    Jutro podam ceny nowych.

Napisz jakie są objawy tej uszkodzonej, czy nic się nie odzywa, czy pokazuje głupoty?

Sprawdź, czy na przetwornicy masz napięcie?
    czesany156
    Poziom 10  
    Nowe pewnie będą w zaporowej cenie, prawda?
    Co do ładowarki, to praktycznie leżała w wodzie i taki jeden mądry podłączył ją do zasilania.
    Generalnie walnęło kupą dymu z niej i tyle. Była u paru fachowców i każdy powiedział, że strata czasu. Dlatego szukam drugiej, najlepiej używanej, bo cena jest wtedy przystępna. Mówisz, że AEG to to samo, tak? Możesz podać jakiś model?
    czesany156
    Poziom 10  
    Nadal aktualne
    rafcio1230
    Poziom 10  
    Witam,
    jestem laikiem z dziedziny elektroniki i mam pewien problem. Otoż podłaczyłem się do tego tematu nieprzypadkowo - nie wiem czy tak można, gdyby tak było, proszę adninistratora o kontakt . Ale do rzeczy - mam też ładowarkę AEG i też zepsutą (pomarańczowa -AL 1214 G ). Byłem z nią u elektronika i stwierdził, że nie naprawi. Opiszę objawy zepsucia jak bedę umiał - mianowicie - po włożeniu do ładowarki baterii sprawdza ją przez chwilkę, a następnie zaczyna ładować. Niestety nie trwa to długo (zależy od stopnia rozładowania - naładowania) i po chwili zaczynają migać obie diody (według instruckji wskazuje, że jest błąd ładowarki lub baterii). Baterie są sprawne napewno - ładowałem modelarską ładowarką. Wymieniony wczesniej elektonik stwierdził, że nie ma symboli na małej części elektronicznej - chyba jakiś scalak (wielkości 1 cm kwadratowego) odpowiedzialnego chyba za regulację napiecia? Gdyby ktoś miał podobną ladowarkę, lub wiedział, czy domyślał się co jej dolega po wymienionych objawach, prosze o pomoc. Postaram się wstawic fotkę z widokiem tej części o której pisałem.
    bestler
    Admin DIY, Automatyka