Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep ECSYSTEM
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Satel micra - powiadomienie monitoring SMS do stacji MSR-1

27 Maj 2013 08:25 2148 1
  • Poziom 18  
    Witam,

Jak w temacie, moduł GSM zintegrowany w satel micra (chociaż pewnie dotyczy każdego satela) a powiadomienia mają iść do ROPAM MSR-1. Domyślnie chyba Micra wspiera STAM-2.
    GPRS Soft daje możliwość zmiany formatu SMS wysyłanego przez micrę jak i kodów zdarzeń. W dokumentacji MSR-1 nie znalazłem jednak spodziewanego formatu wiadomości. Same kody zdarzeń stacji mam.

Domyślam się że ma to być coś jak identyfikator obiektu, kod zdarzenia, opis? Jaki jest znak separujący w MSR-1?

Dodam że gość który przyjechał jako instalator pewnej firmy nie miał bladego pojęcia o niczym prócz pin (myślę że chodziło mu o identyfikator obiektu, też ma 4 cyfry) i 20 minut szukał numeru stacji...

Przy domyślenej konfiguracji micry powiadomienia idą na stację ale oczywiście nieznany obiekt.

Pozdrawiam,
    M.
  • Sklep ECSYSTEM

• Poziom 14  
    W stacji MSR Manager należy skonfigurować:
    - dane obiektu (w tym telefon obiektu i kod obiektu dla bazy danych)
    - komunikaty, dla każdego SMSa (treść) należy określić typ zdarzenia, treść (SMS), opis dla stacji,
    - kontrolę uzbrojenia (opcjonalnie)
    Satel micra - powiadomienie monitoring SMS do stacji MSR-1 Satel micra - powiadomienie monitoring SMS do stacji MSR-1 Satel micra - powiadomienie monitoring SMS do stacji MSR-1