Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dziwny wzmacniacz kupić czy nie

01 Mar 2005 12:17 921 5
  • Poziom 2  
    Wczoraj zauważyłem w komisie wzmacniacz który zawsze chciałem mieć, a mianowicie diora ws 704. Jest w dobrym stanie pilot działa i gra, lecz sprzedawca na moje życzenie nie chciał zrobić głośniej. Ale kiedy spojrzałem na tył wzmacniacza tylna ścianka była koloru jasnego i nie opisana tzn. wejścia, wyjścia itd. i co najważniejsze ma wyjście na jedna pare kolumn,a powinien mieć na dwie pary. Co mógł poprzedni właściciel w nim nagrzebac. Obawiam się, że może to być reanimowany trup który pogra troche i na złom. Nie wiem czy zaryzykować i go kupić bo potzrebuje mocny wzmacniacz, aha facet chce za niego 300 zł. Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru z góry dziekuje
  • Poziom 24  
    jak chce 3 baty za wzmaka to bym mu kazał zademonstrować wszystkie bajery a jak niechce to niech sie wypcha i znajdzie innego głupiego któremu wcisnie zepsuty syf
    nie ma sie co patyczkowac bo to twoja kasa

Dodano po 3 [minuty]:

jak zauważyłeś że cos jest nie tak to poprzedni właściciel mógł w nim robić wszystko,ale to sie pewnie dowiesz dopiero jak kupisz czyli za póżno
  • Pomocny post
    Poziom 38  
    Z czystego serca nie radzę ci go kupić.Skoro wzmacnaicz ma cały nowy tył to o czymś świadczy.Albo tamten ktoś zniszczył albo coś go zjadło :).Skoro wzmacniacz ma wyjście na 1 pare kolumn to znaszy że już coś jest nie tak na płycie głównej z końcówa mocy.Daje łeb uciąć że na radiatorze znajdziesz 2xTDA7294 które pierdzą jak im dasz głośniej.Dlatego sprzedawca nie pokazał bo bał sie że straci klijenta(i tak go stracił :)).Tam panuje prawiem 2x50V co było by usprawiedliwieniem dla tda gdyż pracował by on na max obrotach.Jak sam zauważyłeś....wzmacniacz pogra troche i na złom........
  • Poziom 23  
    Nie ryzykuj, szkoda kasy!!Za te pieniądze na pewno znajdziesz o wiele ciekawszą oferte, z której bedziesz zadowolony:)
    pozdrawiam!!!!
  • Poziom 15  
    tez uważam ze nie warto ryzykować bo chyba nie bez powodu ktoś go oddał do komisu tym bardziej ze mowisz ze cos bylo grzebane przy nim poszukaj cos na allegro jesli Ci sie ta diora podoba