Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dĽwięk przy klikaniu ppm - Komputer wydaje dĽwięk gdy klikam ppm na jaki¶ folder

27 Maj 2013 17:57 1890 10
  • Poziom 9  
    Witam.
    Mam taki problem że gdy klikam ppm np na folder na pulpicie to taki bardzo krótki sygnał dĽwiękowy wydostaje się z komputera nie jest to dĽwięk systemowy oraz nie wydostaje się on przez gło¶niki. Jak klikam w starcie ppm na google chrome to też tak jest jak w innych folderach klikam na co¶ ppm tak samo na jaki¶ dokument .txt też, ale jak kliknę ppm na kosz albo na pulpit lub na cokolwiek w panelu sterowania to tego nie ma.
    Mam ten problem od nie dawna może z 3 dni jak zrobiłem skan combo fix.
    W report.txt s± z everesta informacje.
    W OTL.txt jest log ze skanu.
  • Poziom 43  
    prawdziwek89 napisał:
    gdy klikam ppm np na folder na pulpicie to taki bardzo krótki sygnał dĽwiękowy wydostaje się z komputera nie jest to dĽwięk systemowy oraz nie wydostaje się on przez gło¶niki.

więc sk±d wg twojego ucha się on wydostaje? z zasilacza?
    prawdziwek89 napisał:
    Nie wiem co powinienem dać więc podam podstawowe informacje :

W Regulaminach forum dot. zakładania tematów masz sprecyzowane, co powiniene¶ podać. Nazwę każdego z komponentów komputera, czyli oprócz tego co podał EVEREST brakuje modelu zasilacza.
  • Poziom 9  
    Nie mam pojęcia nie znam się za bardzo na tym.
  • Poziom 43  
    Omg, to otwórz obudowę i spisz z boku zasilacza jego nazwę i moc. Taki metalowe pudełko w ¶rodku obudowy.
  • Poziom 9  
    Nie zrozumiałem cie. Odpowiadałem na pytanie sk±d ten dĽwięk może dochodzić.
    zasilacz: Logic 235ATX. 60-50 Hz Max DC/AC 235V
    Co do mocy to dziwne ale tam tego nie pisało a sprawdzałem dokładnie. Była jedynie tabelka taka nie wiem czego dotyczyła ale tam tego nie było.
  • Poziom 43  
    TO NIE JEST zasilacz do tej konfiguracji! ABSOLUTNIE nie używaj z nim komputera! To cud, że nic się jeszcze nie sfajczyło (oprócz zasilacza - to on tak piszczy)
    Typ procesora Unknown, 3116 MHz - Athlon?
    Karta wideo ATI Radeon HD 4770 (512 MB)

Poza tym nie jeste¶my jasnowidzami - nie podałe¶ ci±gle z czego składa się Twój zestaw!

Jak najszybciej wymień na co¶ porz±dnego 500Wat! lub 450w od XFX, wymienić, wymienić, wymienić!

Je¶li do tej pory nie zabił cię wybuch tego zasilacza i masz odwagę z niego dalej korzystać z jakim¶ INNYM KOMPUTEREM klasy PENTIUM co najwyżej, to odł±cz go od zasilania 220v, odczekaj około 20 minut, rozkręć go i sprawdĽ, czy nie jest w nim co¶ nadpalone/spuchnięte kondensatory.
  • Poziom 30  
    Masz zainstalowane sterowniki od karty dĽwiękowej?, bo je¶li nie to ten dĽwięk może wydobywać się wła¶nie z gło¶niczka w komputerze.
  • Poziom 12  
    Przyczyn± był zainstalowany program IObit unlocker. Dziwne. A dlaczego ten zasilacz jest taki zły twoim zdaniem? Na windows 7 wszystko dobrze płynnie i cicho chodzi na xp zreszt± też w miare cicho. A na pc ogólnie jest dobrze wszystko.
  • Poziom 10  
    Miałem tak gdy mój dysk twardy zaczynał się szybko starzeć.
  • Poziom 12  
    Widzę że jest on na "czarnej li¶cie" mam pytanie sk±d wiecie ile on ma wat?(jak jest 235 to znaczy że ma 230 wat? czy jak) ale skoro na razie nie ma żadnych problemów wszystko chodzi płynnie , dobrze to raczej nie ma po co go wymieniać wiem że może on popsuć inne podzespoły ale przecież tylko wtedy jak się co¶ z nim dzieje a na razie się nie przegrzewa ani nic.