Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Diagnostyka Opla. Jaki soft zadziała? Opis interfejsu.

krzysiek40 01 Mar 2005 14:26 3956 12
    krzysiek40
    Level 22  
    Mam vectre z 90r. 1.6i silnik C16NZ i sterownik GM Multek. Czy moze mi ktos jasno powiedziec jaki soft bedzie dzialal do tego auta i jakis opis interfejsu? Chcialbym jakis sprawdzony sposob bo nie mam zbyt nerwow zeby bawic z wieloma softami i w lutowanie kilku interfejsow.
    Stanisław Chwalisz
    Level 34  
    Ten komputer ma samodiagnzę,wystarczy spinacz biurowy.
    krzysiek40
    Level 22  
    Ale ja chce wiedziec napewno i czy jesli juz to gdzie znalezc ten program i interfejs do niego?
    Wiem ze ma samogiagnoze ale ja chcialbym zobaczyc na ekranie komputera co sie dzieje.
    User removed account
    User removed account  
    cymbalista
    Level 11  
    Walczyłeś z teoriami pana withakera jazeli dobrze napisałem jego nazwisko ma tam trovhę softu i interfejsy do aldl A CO TO JEST TEN EUROSAC
    ismiglo
    Level 11  
    Witam.
    Również posiadam opla tylko kadetta. Ten sam silnik 1.6i. Przyłanczam się do prośby. Coś się dzieje ale chcę mieć pewność. Przy okazji chciałbym sprawdzić pozostałe parametry i moduły. Jeśli ktoś posiada soft i interface niech się odezwie.
    Pozdrawiam Irek
    krzysiek40
    Level 22  
    a moze GLi nic tu nie widze go GSi, ale jeszcze poszukam. Dziki w kazdym razie ;-)
    Regiss
    Level 12  
    Zrób interface ALDL na MAX232. Program ALDL MON i możesz sie bawić. Schemat interfejsu gdzieś już był ale załączam poniżej. Układzik prosty a prawdopodobnie można nim potraktować również sterowniki w Daewoo i Polonezach. Oczywiście trzeba będzie poszukać innego oprogramowania niż ALDL MON. Nie jest trudno je znaleźć. Poszukaj na elektrodzie
    [/img]
    User removed account
    User removed account  
    Regiss
    Level 12  
    Zgadza się. Mój błąd i przyznaję się do niego, pospieszyłem się nie czytając dokładnie forum. W takim przypadku pozostaje ewentualnie Euroscan.
    biada111
    Level 13  
    max 232 program opelscaner m15 dziś robiłem calibre 92rok motronik 1,5
    krzysiek40
    Level 22  
    Zeczywiscie monitor od poloneza GSi gada z moim silnikiem i uzywam tylko jego ale moze warto sprobowac z innymi.