Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MK3 2.0 TDci - Auto nie chce odpalić

28 Maj 2013 13:52 2556 6
  • Poziom 9  
    Witam mam problem z autem . Zacznę od początku Kupilem te auto dopiero, i nie wiem co już jest . Podłączenie Maxscana pokazało 3 błędy:

P0251 Cos wirnik krzywka pompy

P0201 Obwód wtryskiwacza, cylinder 1 - usterka

P0203 Obwód wtryskiwacza, cylinder 3 - usterka

Bled zostały zrobione bo 2 wtryski były odłączone i ok nie ma już żadnych błędów.
    Auto próbuje odpalić ale nie chce nic zagadać Założyłem wężyk przezroczysty na wężyku od pompy i paliwo idzie ale się cofa jakimś sposobem i nie wiem jak ?
    Po włączeniu zapłonu wszystkie kontrolki są ok ale jak nim pokręcę trochę migać zaczyna sprężynka i teraz nie wiem już za co mam się wziaźć

Mondeo 2005 rok
    2,0Tdci 115ps
    208000 km

Pompa Delphi
    wtryski Delphi
    listwa Delphi
  • Poziom 43  
    Delphi szajs .Pompa sypie wióry do wtrysków,zbiornika i filtra.Drogo będzie.
  • Poziom 9  
    wymieniłem filtr paliwa i pompa jakoś dziwnie nie chce zaciągnąć paliwa ciągnie ale cały czas z powietrzem i teraz już nie wiem o co tu chodzi . Powiem ze z filtra spuściłem paliwo i nie ma żadnych opiłków
  • Poziom 9  
    Witam mam Forda 2.0 TDCI 130 wymieniłem pompę wtryski i czujnik wału a auto nie chce odpalić gdy dostanie plaka to odpali a jak dostanie gazu strasznie kopci na czarno słaby jest i słychać metaliczny dźwięk komputer nie pokazuje żadnych błędów co mam dalej zrobić Pozdrawiam.
  • Poziom 39  
    Senssej napisał:
    co mam dalej zrobić
    Oddać do naprawy do warsztatu.
  • Poziom 9  
    No właśnie, nie radzę sobie z nim.

Dodano po 13 [minuty]:

Dlatego proszę o pomoc. :)
  • Poziom 39  
    Senssej napisał:
    no właśnie sobie nie radża z nim
    Czytając tematy ostatnio pojawiające się na elektrodzie, można dojść do wniosku że w całej Polsce warsztaty sobie nie radzą z naprawami samochodów. Właściciele sami potrafią je naprawić z pomocą forum.
    Dziwne przyapadki. Prawda.