Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakim kablem podłączyć PS3 do TV

viris 28 Maj 2013 17:07 1761 3
  • #1 28 Maj 2013 17:07
    viris
    Poziom 7  

Witam, kupiłem od znajomego konsole PS3, niestety nie wiem czy konieczne jest dokupienie kabla HDMI, czy na tym co dostałem mogę odbierać na moim tv (LG M2252). Właściwie to podłączyłem kable do monitora i konsoli ale jest tyle możliwości w opcjach tv że nie wiem co ustawić. Wydaje mi się że wypróbowałem większość z nich ale obraz się nie wyświetla. Dołączam foto podłączonego kabla (edit foto nie potrzebne - kabel AV). Bardzo prosże o pomoc bo jestem totalnie zielony, co pewnie zresztą sami zauważyliście :)

Dodam jeszcze że na ikonie w menu tv wejscie av jest niepoświetlone (tak jak by nic nie było podłaczone) - do av jest taka przejściówka euro (te 3 kable do niech są wpięte)

0 3
  • #2 28 Maj 2013 17:58
    przeqpiciel
    Poziom 29  

Witaj !!

Z tego co znalazłem to Twój telewizor wygląda mniej więcej TAK. Jeżeli wszystko by się zgadzało to naciskałbym abyś jednak zakupił kabel HDMI, ze względu na zachowanie jakości w wyświetlanym obrazie. Jednak jeżeli bardzo pragniesz to możesz konsolę podłączyć po dołączonym do niej kablu. Jednak nie zalecam.

Pozdrawiam.

0
  • #3 28 Maj 2013 18:02
    viris
    Poziom 7  

Problem tylko jest taki że po podłączeniu nie wykrywa mi konsoli ani ązdnego podłączonego pod tv kabla (oprócz kablówki i PC). Konsole zresetowałem ale to nic nie dało.

-1
  • #4 28 Maj 2013 21:27
    przeqpiciel
    Poziom 29  

Po mojemu, po podłączeniu konsoli do TV poprzez HDMI to nie powinieneś wypatrywać opcji AV a raczej HDMI. Może masz jakiś inny sprzęt do podłączenia przez HDMI aby wyeliminować uszkodzenie TV/PS3.
    Bo rozumiem, że konsola u znajomego wciąż działa poprawnie.

0