Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo - Lenovo z570 nie da się przywrócić czystego systemu z płytek recovery

28 Maj 2013 17:51 2562 2
  • Poziom 2  
    Witam .
    Już dostaje wścieklizny przed tym p... laptopem .
    Kiedyś nie miałem takiego problemu i przywracałem normalnie z tych płyt system.
    aktualnie po wejściu poprzez przycisk Recovery umieszczony w laptopie
    są opcje:

Kopia zapasowa systemu Przywracanie systemu Utwórz Odzyskiwania

przy kliknięciu przywracanie systemu przywrócił mnie w jakiś dziwny sposób trawlo tok 15 min tyle że nic się nie zmieniło prócz czystego pulpitu zmienionej tapety i tyle dyski są dalej podzielone tak jak były ( dzieliłem partycje) kiedyś jak podzielilem partycje i przywróciłem do stanu fabrycznego to był tylko 1 dysk dysk C tak jak kupiłem laptopa dosłownie... teraz są dalej te same partycje i pliki których uzywałem zawsze...
    mam nadzieje że ktoś mi pilnie z tym pomoże bo juz mnie to drażni

próbowałem szukać w google coś na ten temat ale nie znalazłem nic dotyczącego z570 i recovera, probowalem korzystać z rad z podobnych problemów innych ludzi ale nic nie udało mi sie zdziałać
  • Spec od komputerów
    Pokaż partycje jakie masz na dysku. Przywracać chcesz z recovery na partycji czy z płyt ? Raz piszesz tak a raz tak.
  • Poziom 27  
    Kilka razy przywracałem system w laptopach Lenovo, i tu jego zaleta, że nie formatuje dysku do jednej partycji.
    Dlatego jak padnie system, to przywracamy system na partycję systemową, a dane pozostają na drugiej, w innych laptopach tego nie ma. Jak chcesz mieć jedną partycję to przed instalacją pokasuj inne partycje.