Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lexmark X4650 drukowanie tylko części dokumentu a potem nic...

29 Maj 2013 14:12 2064 3
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie! Jestem tutaj nowa więc z góry przepraszam jeśli coś robię nie tak :)

Mam problem z drukarką Lexmark X4650. Otóż wczoraj chciałam wydrukować dokument i w czasie drukowania drukarka przestaje drukować. Tzn. np. wydrukuje tylko 30% lub 80% dokumentu i potem "staje". Generalnie pisze mi iż dalej drukuje, ale drukarka w tym momencie nic nie robi. Nawet nie "usunie" papieru - trzeba zrobić to ręcznie naciskając klawisz anuluj (X) na drukarce. Tutaj zaznaczę że nie ma komunikatu zacięcie papieru czy coś w tym stylu!
    Przy usuwaniu drukowanego dokumentu, usuwanie cały czas trwa. Da się usunąć ten dokument z "pamięci" drukarki ale tylko jak zresetuję komputer. Raz udało mi się później wydrukować jeden dokument, ale z drugim dokumentem znów pojawił się ten sam problem :cry: Próbowałam na nowo zainstalować drukarkę ale to nic nie pomogło. Strone tekstową da sie wydrukować, ale inne dokumenty już nie (tzn. w 30% do 80%). Drukarka była połączona przez Wi-Fi a później podłączyłam kablem USB ale problem nadal występuje. Czy wina może leżeć po stronie tuszów??? :?: Czy to jednak inny problem?
    Z góry dziękuję za informację :)
    Pozdrawiam! :D
  • Poziom 40  
  • Poziom 2  
    Drukarka czasem wydrukuje jeden dokument (np. w pdf) ale gdy chcę wydrukować kolejną stronę lub czasem tą samą, problem znów się pojawia :| Wcześniej też drukowałam tego typu pliki i nie było żadnego problemu, niestety ostatnio taki problem się pojawił.
    Później jak chcę usunąć plik z dokumentów drukowanych, drukarka usuwa go "cały czas" bez możności drukowania innych dokumentów - czasem pojawia się komunikat typu że "drukarka jest zajęta". Nawet nie można usunąć tej drukarki, póki się nie zresetuje kompa.
    Generalnie to sobie już poradziłam - tzn. szef kupił mi nową drukarkę, ale oczywiście problem Lexmarka mnie zastanawia :)

Dodano po 2 [minuty]:

P.S. Do poprzedniego wpisu - problem dotyczy też innych plików :)
  • Poziom 10  
    Dość stary temat, ale teraz i mnie się przytrafił w innym Lexmarku, więc podaję rozwiązanie, może komuś się przyda. Winna jest aktualizacja do IE11. Jak ją usunąć piszę tutaj: https://www.elektroda.pl...
    U mnie pomogło.