Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SEAGATE ST9500325AS BIOS nie wykrywa dysk piszczy

29 Maj 2013 16:43 2547 6
  • Poziom 31  
    Po podłączeniu zasilania dysk wydaje cały czas przerywany dźwięk podobny do BIOSowego. Pii pii pii pii
    BIOS go nie widzi.
    Czy jest sens robienia terminala w tym wypadku?
    SEAGATE ST9500325AS
    Date Code 01042012
    FW 0011LVM1
    Dysk z laptopa Lenovo na gwarancji lecz laptop jest potrzebny i nie można go w całości wysłać do serwisu. Czy jest sposób legalnie dysk wysłać na gwarancję?
    Proszę o pomoc szanowne forum.
  • Poziom 31  
    Podbijam temat i jeszcze raz proszę o pomoc.
  • Poziom 31  
    Silniczek pracuje.
  • Specjalista HDD Recovery
    Czy jest sens robienia terminala w tym wypadku?
    NIE
    Dysk z laptopa Lenovo na gwarancji lecz laptop jest potrzebny i nie można go w całości wysłać do serwisu. Czy jest sposób legalnie dysk wysłać na gwarancję?
    A był osobno zakupiony ? Jeśli nie to NIE.
  • Poziom 31  
    Witam wszystkich.
    Skontaktowałem się z serwisem Lenovo i bez problemu laptop poszedł na naprawę gwarancyjną, niestety w całości. Jednakże zostałem poniekąd zmuszony bo strzeliło mocowanie zawiaski z prawej strony. Serwis poprosił o numery z gwarancji i laptopa oraz fotografię przedstawiającą uszkodzenie zawiaski. Po wysłaniu zdjęć i ocenie został nadany numer serwisowy i wysłany kurier UPS na koszt gwaranta w celu odbioru laptopa do serwisu. Gwarancja została uznana i teraz czekam na powrót sprzętu.
    Serwis znajduje się w Bydgoszczy ul. Fordońska 248G Jabil Global Services Poland Sp. z o.o.
    Telefon: Tel. +48 (52)5259004
    Tel. +48 (52)5259121
    Napiszę jeszcze edycję posta jak sprzęt powróci i zamkniemy wtedy temat.

Sprzęt po naprawie powrócił z wymienionym dyskiem i obudową. Naprawa nie trwała długo bo w sumie 4 dni robocze + przesyłki= tydzień. Wszystko w porządku i myślę, że można pochwalić serwis Lenovo. Temat zamykam.