Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki kupić wzmacniacz do kolumn 800W ?

29 Maj 2013 17:32 3258 6
  • Poziom 7  
    Witam mam kolumny o mocy 800 wat max 380 wat rms. Mam taki problem bo nie wiem jakiej mocy kupić wzmacniacz proszę o szybką odp.
  • Poziom 20  
    Podaj więcej szczegółów: model, markę, impedancje kolumn.
  • Poziom 7  
    Moje kolumny to Dibeisi q1240 8 ohm moc max 800 wat rms 380 wat. Potrzebuje takiego wzmacniacza aby wydobyć z tych kolumn co najlepsze, ale nie paląc ich, jestem wstanie wydać jakieś 650 zł i chciałbym żeby on był nowy.
  • Poziom 20  
    Mam nadzieje, ze masz świadomość ze te kolumny są bardzo kiepskiej jakości i radził bym uważać, aby nie przesadzić z mocą wzmacniacza, najlepiej pozbądź się ich i kup coś lepszego.

Co do wzmacniacza rozejrzyj się za Elmuzem 2304M, ADS LX 800, na znanym portalu aukcyjnym jest w fajnej cenie Hand-Box ATX 800.

Z nowych ciężko będzie, ale jeśli chcesz mieć sprzęt na lata, polecam wyżej wymienione modele, nic lepszego za te pieniadze nie kupisz.
  • Użytkownik obserwowany
    Ja bym tutaj zaproponował mocowo 300W na paczkę i nic więcej, bo spalisz je po prostu.

Więcej te paczki nie wytrzymają, bo jak kolega wyżej sugeruje - są kiepskie.
  • Poziom 7  
    Wzmacniacz Reloop Dominance 1402 mógłby być?
  • Poziom 33  
    Ten reloop to też padło jest ale nie taki straszny jak te kolumny ja bałbym się im wsadzić więcej jak 200W bo tylko dym będziesz oglądał. Osobiście wolałbym używanego elmuza czy handboxa niż tego nowego reloopa. Ewentualnie może któryś z tanich t.ampów np ta 600 od biedy e800.