Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP916c -przy wydruku obcina górną cześć liter

01 Mar 2005 19:44 1910 2
  • Poziom 2  
    Hallo! HP916c na XP-Prof. Niestety nie doszukalem sie odpowiedzi na moj problem. Polega on na tym ze: Podczas wydruku listu z Worda, w trzech miejscach /naglówek, i w tekscie -dokladnie 1szy, 3ci,i 5ty wiersz ma obciete litery z wysokosci np: b podobne do "o" f wyglada jak t, h=n, i bez kropki.Dzieje sie to tylko tych wierszach które podalem wyżej.Starsze dok. Word drukuja sie normalnie!!! Zastanawiam sie czy to nie Word ma feler-używam Word 2003. Ale na podglądzie wydruku jest wszystko OK.
    Ma ktos jakis pomysł? Worda juz przeinstalowalem. Drukarke tez, soft z CD zalaczonego do drukarki. PC-Pentium 4
    Pozdrawiam!
    [/u]
  • Pomocny post
    VIP Zasłużony dla elektroda
    A jak się drukuje test dysz kałamaży?? (wciskasz power i trzymając 8 razy X i 4 razy "resume", puszczasz power). Jeśli śą przerwy znaczy że masz przytkaną głowicę. Jeśli jest zatkana to przeszukaj forum o sposobach na udrażnianie było tu dziesiątki tematów
  • Poziom 2  
    Hallo!!! -Kosmita- Niewiem jek mam Ci dziekowac. Wprawdzie wole rozebrac samochód jak drukarke, ale jakos sobie poradzilem.Niewiem jakim cudem udalo mi sie wykonac oba tasty ale to rozjasnilo mi troche w glowie.Przemylem dokladnie patrony-soory kalamarze i test byl super!!!Wydruk idealny.Nigdy bym nieprzypuszczal ze taka pierdola -w sumie moja niechlujnosc-tak moze utrudnic zycie.Dzieki Tobie weszcie moge wyslac wazne pismo-urzedowe w jezyku niemieckim- bez bledow.Znikaly mi umlauty.Jeszcze raz dzieki!!!