Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zbieram nietypowe części w xerokopiarkach

R.Y.B.A 30 Maj 2013 22:30 1116 8
    R.Y.B.A
    Poziom 10  
    Witam

Zbieram informacje na temat nietypowych cześci plastikowych występujących w xerokopiarkach. Np tryby , uchwyty . Pytanie głownie do serwisantów . Jeżeli ktoś przypomina sobie takie części prosze o odpowiedź
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Ale, o co ci chodzi? Każdy element posiada swój numer katalogowy i jest typowy dla danego sprzętu. Jeśli element występuje w danym sprzęcie to NIE jest nietypowy.
    R.Y.B.A
    Poziom 10  
    Nie zdażają sie sytuacje gdy element jest typowy , występuje w katalogu a nie można- bardzo cieżko go dostać ?
    copyman
    Specjalista - kserokopiarki
    Wszystko zależy od stanu magazynowego dystrybutora części. Jeżeli danego podzespołu nie ma "od ręki" to wystarczy kilka dni poczekać i go sprowadzą z centrali. Ja tez nie ogarniam sensu tego tematu ...

C.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    guner
    Poziom 22  
    Często trudno dostępne rzeczy to części, które mało się wymienia. Jak chodzi o produkcję tych elementów to raczej byś miał mały zbyt. Ja na twoim miejscu uderzył bym w inny segment rynku. Dużo elementów jakie teraz występują w kopiarkach to całe moduły do których producent nie sprzedaje części. A wiadomo jak jest że się nie zawsze to wymienia ale nadaje drugie życie.
    Przykład KMBH C250/c252 i piec. Klapka z czujnikiem. Rzecz, która po pewnym czasie bardzo często się łamie. Flagę czujnika już produkują a samej klapki jeszcze nie. Sam bym potrzebował tego z 5 sztuk.
    R.Y.B.A
    Poziom 10  
    Dokladnie chodzi mi o rzeczy z którymi jest poprostu problem . Z tego czy innego powodu . Tak chodzi o drukarki 3d , tak jestem w stanie wyprodukować zamienniki .
    :)
    rys57
    Moderator
    Sługa WSI napisał:
    nie rozumiem dlaczego R.Y.B.A nie napisze tego wprost
    Napisał :D .

Przenoszę wątek do działu handlowego.

Dodano po 30 [minuty]:

Do Autora tematu: Może zmień w pierwszym poście tytuł na bardziej odpowiadający Twoim oczekiwaniom :) .
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda
    No dobrze, ale w tego typu sprzętach występują bardzo ciężkie warunki pracy dla tworzyw sztucznych. Np w piecach. Są tam stosowane specjalne, wysokotemperaturowe masy. Flagi i dźwignie, to też jest tworzywo wysokoudarowe. Będziesz w stanie zapewnić taką samą wytrzymałość swoich produktów?