Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Modem Huawei e173u-2 niesprawny USB?

januszek1990 31 May 2013 06:29 1143 2
GoodRam konkurs
    januszek1990
    Level 9  
    Witam. Kupiłem komputer na tablica za 100zł o specyfikacji:
    Nazwa płyty głównej Asus P5VD2-VM/SI
    RAM DDR2 512
    Procesor Intel Pentium IV 2.8
    Dysk 80gb
    Karta graficzna (ze starego kompa) GeForce 8500GT 256mb

Problem polega na tym ze tylko na tym komputerze (bo na moim starym nic się nie działo) modem Huawei działa nie właściwie oto wyniki speed test (trzeba dodac www.)speedtest.pl/test/61903204 A na starym komputerze miałem download w okolicach 300kb/s i ping 60ms. Wydaje mi się że z tą płytą główna coś jest nie tak :(. Mam jeszcze panel przedni USB ale nie podpięty i nie umiem tego podpiąć pełno wtyczek, nawet mam schemat z instrukcji płyty ale też się połapać nie mogę. Proszę o pomoc :(
  • GoodRam konkurs
    Optiplex16
    Level 14  
    A zwracałeś uwagę na karty sieciowe?
    januszek1990
    Level 9  
    Z tego co wiem modem nie używa karty sieciowej płyty głównej bo ma swoją w urządzeniu "HUAWEI Mobile Connect - 3G Network Card". Dodam jeszcze jedno co zaobserwowałem. Mam też tuner DVB-T do telewizji naziemnej na starym komputerze działał bez problemow a na tym zawiesza się program do odbioru, jak odłączę urządzenie to się odwiesza.

Już pomoc nie potrzebna. Oddałem ten komputer z powrotem do poprzedniego właściciela :) Wróciłem do starego "złomka" intel Celeron 1gb ram :) i wszystko działa. Pozdrawiam