Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

wv golf 4 1.9 tdi nieswiecące oswietlenie wewnetrzne

waldi928 01 Mar 2005 21:33 2876 5
    waldi928
    Level 2  
    hey! nie wiem dlaczego nie swieci oswietlenie wewnętrzne i kontrolki w drzwiach. bezpiecznik jest dobry. nie wiem czy sa jeszcze jakies inne bezpieczniki od tego. moze ktos pomoze ??
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Stefanek1
    Level 26  
    Sprawdz żarówkę/i, ew. oczyść styki, bo jak rozumię napięcie tam masz.
    Pozdr.
    waldi928
    Level 2  
    zarówki sa dobre bo wszystko swieciło elegancko do dzisiaj gdy chciałem wymienic zarówke na niebieska gdy rozebrałem przestało swiecic a bezpiecznik jest dobry i nie wiem czy moze nie ma gdzies jeszcze innych bezpieczników od oswietlenia wewnetrznego bo nie ma wogóle napiecia na zadnej z żarówek

Dodano po 4 [minuty]:

no i przestały swiecic wszystkie żarówki w dżwiach i oswietlenie centralne. nie wiem co sie mogło stac bo nie ma napiecia na zadneej a bezpiecznik jest dobry
  • Helpful post
    Stefanek1
    Level 26  
    Bezpieczniki sprawdz wszystkie i bardzo dokładnie, musi być któryś strzelony. Jeśli nie znajdziesz, badająć jakimś przyrządem te bezpieczniki, pewnie z góry w szczelinach, to musisz je wyjmować i pod 'lupę'.
    Czasami tak jest, że trafi się taki jakiś dziwoląg, co niby dobry, a zły.
    Nie mogę sobie jakoś wyobrazić, aby ci poszła instalacja, przy wymianie żarówki.
    Oświetlenie wnętrza nie pamiętam jak golfie, moze być poołączone z czymś jeszcze, np. z radiem, zapalniczkę, wentylatorem......wszystko działa ?
    Na pokrywce skrzynki bezpiecznikowej, masz ich oznaczenia / może być lustrzane odbicie/. powoli przeanalizuj, a znajdziesz rozwiązanie.

Pozdrawiam.
    waldi928
    Level 2  
    dzieki stefanek 1 jestes wielki !!!!! masz racje wygladał na dobry ale nie przewodził , był w aucie od 4 lat czili od nowosci. no i chyba cos im sie musiało pomylic bo pod innym oznaczeniem - a to jush nie wiem dlaczego bo wymieniłem ten inny a dziła oswietlenie, chyba jakies anomalia albo ten inz który go składał był na fazie. pozdrawiam
    Stefanek1
    Level 26  
    Cieszę się bardzo, że masz to już z głowy i dziękuję za przyznanie mi punktu za pomoc.
    Pozdrawiam.