Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

TV Royal, dziwny d德i瘯 z g這郾iczka, dioda mruga, czarny ekran.

01 Mar 2005 22:33 966 3
  • Poziom 13  
    Witajcie. Tak jak w temacie mam telewizorek marki Royal model bodajrze 3735 i mam z nim probem. Od niedawna jak go w陰czam to s造sze taki dziwny d德iek z g這郾iczka oraz dioda od w陰czenia w r闚nych odst瘼ach czasu mryga, tz 瞠 dioda sie pali z g這郾ika idzie dziwny d德iek i w pewnej chwili robij jakby puk i dioda przygasa po czym znowu normalnie sie pali, niestety kinesko ca造 czas jest czarny, nie wida nic na ekranie i z g這郾iak nie dizie 瘸den inny d德iek tylko takie dziwne jakby buczenie.
    Czy m鏬豚ym mi kto powiedzie co mog這 sie zepsu i ile mniej wiecej moze kosztowa naprawa.
    Z g鏎y dziekuje i pozdrawiam.
  • Poziom 19  
    Witam

Jak to bywa w royalach to pada przetwornica, zaczyna podawa wy窺ze napi璚ia a co z tym idzie dalsze uszkodzenia. Koszt naprawy mo瞠 wacha si w granicach 80 z.

Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Witam.
    Mam podobny problem z tym OTV.
    Nie jestem serwisantem, tylko uczniem technikum elektronicznego. Chcia豚ym zapyta co dok豉dnie trzeba by這by wymieni. Mam schemat 軼i庵ni皻y z elektrody tyle 瞠 jest on do 3735A (nie wiem czy s jakie r騜nice). U mnie objawy s troche inne. Ot騜 na kineskopie wida obraz lesz jest on bardzo ciemny i s造cha szum w g這郾iku, jak zbli瞠 r瘯e do kineskopu wyra幡ie czu silne pole elektrostatyczne (przyci庵a w這sy na r璚e :]), tyle objaw闚 zauwa篡貫m. Prosi豚ym o rad czy dam to rady sam naprawi i czy si op豉ca oczywi軼ie.
    Z g鏎y dzi瘯i.
    PZDR
  • Poziom 20  
    witam
    nie mam przed sob schematu wi璚 dok豉dnie Ci nie powiem,zacz掖 bym jednak od sprawdzenia i wymiany elektrolit闚 w przetwornicy,objawy wskazuja na zbyt niskie napi璚ie
    pozdrawiam