Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nagrywanie dźwięków z gry, sieci, filmu

01 Cze 2013 13:38 2160 6
 • Poziom 2  
  Witam wszystkich forumowiczów. Mam problem odnośnie nagrywania dźwięku z komputera. Mam program Audacity i kiedy chcę nagrać dźwięk np. z gry to nie nagrywa. Nagrywa tylko wtedy gdy mam włączony mikrofon i to przez głośniki leci sygnał dźwiękowy, a wiadomo jak to słychać. Chcę nagrywać dźwięk w dobrej jakości a nie wiem czemu nie mogę w ogóle. Czy jest taka opcja w ogóle w audacity? Może jakiś inny program? Mam system Windows XP. Free Sound Recorder także rejestruje tylko dźwięk z mikrofonu, a ja nie chcę z mikro tylko normalnie tak jak w kolumnach głośnikowych leci.
  Pozdrawiam.
 • Pomocny post
  Poziom 12  
  Moo0 Voice Recorder ma obsługę nagrywania dźwięków z systemu.
 • Poziom 2  
  Wszystko ok, nagrywa tylko strasznie charczy i nie wiem jak temu zaradzić... :(
 • Poziom 17  
  Wszystko zależy od karty dźwiękowej i jej software. Podaj system oraz typ karty. Z prostszych pomysłów polacz wyjście do rozgałęźnika i wróć z sygnałem do wejścia liniowego.
  Drugie pytanie pod czym nagrywa i co to znaczy charczy? może jest tylko przesterowane?
 • Poziom 2  
  karta dźwiękowa to : realtek high definition audio
  sterownik to: ATI Function Driver for High Definition Audio - ATI AA01
  Charczy czyli chodzi mi o to, że kiedy nagra dźwięki to w beznadziejnej jakości.
  Używam programu Moo0 Voice Recorder, nie chcę aby nagrywało przez mikrofon i tak też jest, ale nagrany dźwięk jest w masakrycznej jakości.
 • Poziom 12  
  No i jak z tym nagrywaniem? Podejrzewam, że winna może być zintegrowana karta dźwiękowa. Znajdź albo pożycz od kogoś zwykłą kartę wkładaną do portu PCI i wtedy spróbuj.
 • Poziom 11  
  Możesz korzystać też z "cool edit 96" ale w twoim wypadku to nie wina oprogramowania, tylko złych ustawień karty muzycznej, i nie ma znaczenia czy karta jest zintegrowana czy nie.
  Wejdź na tą stronę Link odszukaj "Nagraj głos razem z podkładem" kliknij w "Sprawdź jak zmienić domyślne ustawienia dźwięku w Windows." tylko kliknij nie otwieraj w nowym oknie. Jeśli chcesz nagrywać sam dźwięk wycisz mikrofon zaznacz miks stereo jeśli ci dalej charczy to coś może być za głośno.