Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fujitsu siemens Lifebook s 7210 - modem wewnętrzny - jaki?

creon 01 Jun 2013 16:36 1779 6
SterControl
    creon
    Level 10  
    Witam, mam pytanie może proste, ale już szukałem w kilku miejscach i nie poradziłęm sobie - dlatego proszę o pomoc:
    Mam laptopa Fujitsu siemens Lifebook s 7210 z modemem wewnętrznym, ale nie wiem jak toto :) urządzenie się nazywa dokładnie - w menadżerze urządzeń nie wiem czego szukać? jak się nazywa w tym menadżerze modem wewnętrzny? - włożyłem do niego kartę sim - Areo2 i nic się nie dzieje, karta działa w telefonie - jakieś sugestie?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • SterControl
    voitek1
    Level 39  
    Komórkowe połączenie szerokopasmowe.
    W kartach sieciowych może być również pod wireless/mini-card/adapter/HSPA.

Sprawdź, w menedżerze urządzeń czy masz coś takiego i włącz. Po włączeniu musisz skonfigurować zgodnie z ustawieniami Aero2 oraz wpisać PIN do SIM (jeśli jest wymagany...)
  • SterControl
    creon
    Level 10  
    Dzięki za odpowiedź - niestety ale chyba coś nie jest tak, bo zrzut z mojego menagera urządzeń na końcu
    sprawdzałem nawet w BIOS - wszystko jest enabled,
    jak chciałem dodać nową sieć to tylko bezprzewodowa albo na 'kabel"
    a tutaj zdjęcie(włączyłem nawet ukryte urządzenia, a te ze znakiem zapytania to próbowałem znaleźć na automatycznym wyszukiwaniu w windows update - ale nie znaleziono niestety sterowników - skontaktuj się z dostawcą urządzenie - tylko co to za urządzenie :?: )
    Fujitsu siemens Lifebook s 7210 - modem wewnętrzny - jaki?

w
  • Helpful post
    voitek1
    Level 39  
    Po pierwsze odinstaluj i wyrzuć daleko przez szeroko otwarte okno Avast'a. Ściągnij sobie coś innego.
    Po drugie - musisz ściągnąć sterowniki do karty ze strony producenta (odpowiednie do twojego Windows (to chyba 7-ka?). Sprawdź, czy masz 32 czy 64 bity. Poszukaj ich pod GSM, SIM, szerokopasmowe, broadband lub miniCard.
    creon
    Level 10  
    Dzięki za info - pomogło :D
    Dla "potomności" - sprzęt jest poleasingowy - wiedziałem że ma modem, wystarczyło wejść na stronę Fujitsu i odnaleźć sterowniki do tego konkretnego modelu - niby proste :idea:
    Na sam koniec mam pytanie czy "zainwestować" w MKVira?
    Pozdrawiam
    voitek1
    Level 39  
    1. Gratuluję rozwiązania problemu ;)
    2. Norton.
    3. Zamknij wątek kłódką.
    4. Pozdrawiam :)
    creon
    Level 10  
    Na koniec - dzięki raz jeszcze i zamykam.