Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

sandberg R54 - moj laptop nie moze polaczyc sie z routerem

koper2006 01 Jun 2013 17:54 1965 12
    koper2006
    Level 9  
    Witam

mój problem polega iż mam 2 kompotery które sa polaczone przez router

stacjonarny poprzez kabel a laptop przez wifi, i wlasnie laptopa nie mogę polaczyc z moim routerem wyskakuje mi ciagle wiadomość "system windows nie mogl nawiazac polaczenia z siecia <moja nazwa sieci>

probowalem cos ustawiac w ustawieniach routera ale bez skutku, ciagle ten sam komunikat.

Stacjonarny noralnie laczy się z siecia i ma dostep do internetu problem tylko nastepuje przy prubie polaczenia laptopa poprzez wifi

Czy mogl by ktoś mi pomoc i napisac mi krok po kroku jak skonfigurować siec wifi w moim routerze?
    koper2006
    Level 9  
    podejzewam ze jest to jednak wina zle skonfigurowanego routera ponieważ czy próbuje polaczyc się z siecia przez laptopa czy przez komórki wystepuje ten sam problem wiec prosil bym aby osoba która umiala by skonfigurować dostep do internetu przez wifi w moim routerze napisał krok po kroku jak to mam zrobic
    jimasek
    Moderator of Networks, Internet
    "sandberg R54" - co to za sprzęt?
    koper2006
    Level 9  
    nazwa routera Sandberg wireless R54 router
    CHACA
    Level 43  
    Daj jakies fotki z ustawien tego sprzetu i jego wygladu.
    koper2006
    Level 9  
    zdjęcia z ustawień mojego routera oraz zdjecie jak wygląda

sandberg R54 - moj laptop nie moze polaczyc sie z routerem sandberg R54 - moj laptop nie moze polaczyc sie z routerem sandberg R54 - moj laptop nie moze polaczyc sie z routerem sandberg R54 - moj laptop nie moze polaczyc sie z routerem sandberg R54 - moj laptop nie moze polaczyc sie z routerem sandberg R54 - moj laptop nie moze polaczyc sie z routerem sandberg R54 - moj laptop nie moze polaczyc sie z routerem sandberg R54 - moj laptop nie moze polaczyc sie z routerem
    jimasek
    Planet-em zalatuje.
    koper2006
    Level 9  
    umiał by ktoś pomóc

Dodano po 2 [minuty]:

tutaj dodaje jeszcze instrukcje do mojego routera lecz ja z niej nic nie kumam :)
    Link
    jimasek
    Sieć Koper jest widoczna na laptopie? W zakładce Security masz wpisane swoje własne hasło dostępowe?
    koper2006
    Level 9  
    Sieć jest widoczna na laptopie lecz po wpisaniu mojego hasła nie mogę się z nią połączyć.
    jimasek
    Adresację na karcie sieciowej masz ustawioną na auto-config?

sandberg R54 - moj laptop nie moze polaczyc sie z routerem
    koper2006
    Level 9  
    problem został rozwiązany. Miale wpisane zle haslo w ustawieniach routera, a wiec wszystko działa i dziekuje bardzo wszystkim za pommoc