Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera w laptopie Toshiba

01 Cze 2013 21:17 1488 7
  • Poziom 1  
    witam. mam problem z kamerą w laptopie: gdy ją włączam, niezależnie od tego czy przez skype, czy normalnie, wyświetla mi się obrazek kwiatów zamiast kamery. Czy miał ktoś podobny przypadek? Co zrobić?
  • Poziom 32  
    A ładne chociaż te kwiaty? :)
    Pełna specyfikacja wraz ze sterownikami do kamery oraz informacją o programach używających kamerę.
  • Moderator - Komputery Serwis
    Podaj dokładny model notebooka, daj screena z menadżera urządzeń.
  • Poziom 8  
    Mam ten sam problem, tylko że mi wyświetla się obrazek morza. Nie znam się kompletnie na komputerach, pomocy !
  • Moderator - Komputery Serwis
    Do autora jak i do kolegi "teenmuffin". Zacznijcie od podania podstawowych/niezbędnych informacji które pomogą nam w udzieleniu wam pomocy.
    1010011010 napisał:
    Pełna specyfikacja wraz ze sterownikami do kamery oraz informacją o programach używających kamerę.

Nie będziemy wróżyć.
  • Poziom 8  
    netbook : Toshiba nb500
    kamerka : vga( chyba driver)
  • Poziom 32  
    " vga( chyba driver)"
    Dla takich osób pozostają... wiem, że to okropne... serwisy komputerowe.
    Z całkowitym brakiem wiedzy na temat IT z twojej strony nie będziemy w stanie Ci pomóc. Owszem przykre, ale prawdziwe. Nikt tu Cie nie poprowadzi krok po kroku za rączkę bo nie ma na to czasu. Wróżek tu nie ma, przykro mi.

• Poziom 43  
    Uruchom oprogramowanie od kamery (nie Skype itp. tylko będziesz miał gdzieś zainstalowane np.Toshiba Web Camera albo coś podobnego) , wyłącz w nim wszystkie efekty i gotowe.