Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
MetalworkMetalwork
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Range Rover - Aktualizacja oprogramowania

01 Cze 2013 21:37 3546 15
  • Poziom 8  
    Witam. Więc tak: jak mogę zaktualizować oprogramowanie w Range Rover 3.0d Sport 2004r. ? W serwisie nie mogli podłączyć się komputerem, ponieważ oprogramowanie jest z 2004r. i trzeba zrobić update. Ktoś wie jak ? Jakim programem ? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
  • MetalworkMetalwork
  • Poziom 34  
    W aucie z takich lat jest kilka potocznie zwanych komputerow.Czy kolega chce zrobic updte sterownika silnika?
    Poszukac auto mlodsze z takimi samymi wypasami,zgrac zawartosc i wrzucic do swojego.Ale mysle ze w dalszym ciagu to nie wszystko i moge sie grubo mylic.
  • MetalworkMetalwork
  • Poziom 8  
    chodzi o to, że wymieniałem poduchy i nie działa mi sterowanie. Trzeba zrobić update komputera sterującego poduchami i na pewno do silnika też, bo błędy trzeba z czytać i usunąć.
  • Poziom 43  
    Patryko96 napisał:
    W serwisie nie mogli podłączyć się komputerem,

Jak w serwisie RR nie mogli wgrać update? Czy za słono chcieli? :)
  • Poziom 8  
    Strumien swiadomosci swia napisał:
    Bajkopisarstwo.

Jak masz pisać mi tutaj nie na temat to nie pisz wcale. Napisałem to co powiedzieli w serwisie, trzeba wgrać nowsze oprogramowanie i tyle. Pomoże ktoś ?

W Polsce jest kilka punktów, które to robi, ale jest duże ryzyko, że uszkodzą. Najlepiej jechać do niemiec. Kto pojedzie taki kawał i za takie pieniądze...A skoro w Polsce jest sposób na wgranie tego to wole sam spróbować niż płacić za to, że zepsuli.
  • Poziom 42  
    Patryko96 napisał:
    to wole sam spróbować niż płacić za to, że zepsuli.

A nie uważasz, że skoro ktoś, kto robi to zawodowo i może uszkodzić, to sam lepiej sobie poradzisz?
    Masz jakiś sprzęt ?
  • Poziom 43  
    Na konia stać a na siodło już nie ,standard Polska.Jak sam uszkodzi będzie taniej.
  • Poziom 10  
    po pierwsze primo RR 2004 to L322 a nie Sport.
    po drugo ...co ma wspólnego oprogramowanie silnika z poduchami?
    po trzecio... wymiana oprogramowania to prościzna: bierzesz T4,albo Autologica i programujesz. Robię to od lat i nie widzę problemu.
    po czwarto... niczego nie trzeba programować. Wykasować błędy, wymienić kompresor i jeździć
    :c)
  • Poziom 2  
    Panowie, pozwolicie, że przypne sie do tematu? Siadło mi zawieszenie nivo w RR L322 z 2002. Po wstepnych ogledzinach złamała sie dzwignia od czujnika na tylnym lewym kole, czujnik wymieniłem i dalej wyswietla alarm , ze system zawieszenia pneumatycznego jest nieaktywny........macie jakis pomysł? Wczesniej mialem uszkodzony czujnik w prawym tylny, wymienilem i wszystko wrocilo do zycia, a teraz klapa. Pomoc potrzebna , bo auto stoi i nie da sie nim jezdzi bo tyl wisi na kolach.
  • Poziom 10  
    niestety, trzeba skasować błędy komputerem.
  • Poziom 2  
    Masz racje, auto poszło pod kompa, wyczyszczone aktualne błedy i wróciło do zycia